Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Prawo bukmacherskie 2019

Co szykuje dla nas prawo bukmacherskie 2019? Jakie nowe przepisy wchodzą w życie i co dokładnie powinno najbardziej zaciekawić bądź niepokoić graczy?

Prawo bukmacherskie 2019
Prawo bukmacherskie 2019

Ustawa hazardowa w roku 2019

Przepisy dotyczące zakładów bukmacherskich dotyczą każdego, kto obstawia mecze, dlatego też warto być z nimi na bieżąco. Prawo bukmacherskie 2019 – na szczęście – wiele zmienić się nie powinno. Dla niektórych może być to dobra, a dla innych zła, wiadomość.

Wiadomo już, że nie ulegną jakimkolwiek modyfikacjom zasady przyznawania licencji bukmacherskiej w Polsce. Nie jest to na pewno wyjątkowo niepokojąca nowina, ponieważ rok 2018 pokazał, że nawet zagraniczny bukmacher jak BetClic ma szansę na to, by działać u nas legalnie.

sts kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wiele osób liczy na regulacje dotyczące gry w pokera online. Dyskusje w tej spawie odbywają się jednak jedynie na forach tematycznych, natomiast w sejmie wiele się na ten temat nie mówi, co jest raczej dość wymowne.

Dobra wiadomość jest taka, że nie powinien zmienić się podatek u bukmachera. Nadal będziemy więc płacić 12% od wniesionej stawki i 10% w przypadku większych wygranych. Nie są to może wyjątkowo niskie opłaty, ale istnieją też państwa, gdzie jest z tym jeszcze gorzej.

Oczywiście, jeżeli boisz się tego, co może przynieść nowy rok, możesz założyć konto u legalnego bukmachera już teraz i to w każdej chwili. Wystarczy w tym celu wejść chociażby na stronę www.eFortuna.pl i wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button