Podczas rejestracji w STS można opcjonalnie wpisać tak zwany kod promocyjny. Co to takiego jest, na co pozwala i jak właściwie brzmi? Poznaj szczegóły!

Jaki kod promocyjny wpisać w STS?
Jaki kod promocyjny wpisać w STS?

STS bonus za darmo

Niektórzy bukmacherzy, szczególnie ci z wyższej półki, pozwalają za darmo nowym graczom na sprawdzenie tego, jak wygląda u nich obstawianie. Oczywiście, jest w tym mały „haczyk”. Polega on na tym, że przy rejestracji należy podać specjalny kod bonusowy.

Odbieranie bonusów u bukmachera jest bardzo proste. W przypadku marki STS nie musisz robić nic poza wypełnieniem formularza rejestracyjnego oraz wpisaniem kodu, jaki podajemy poniżej.

Działający kod promocyjny STS

Bukmacher internetowy STS w przypadku nowych graczy oferuje nie tylko 27 PLN jako freebet, ale również do 1000 PLN za pierwszy depozyt. W tym drugim przypadku kwota doładowania zależy od tego, ile postanowimy wpłacić po raz pierwszy.

sts freebet kod promocyjny
sts freebet kod promocyjny

OBEJRZYJ PORADNIK – jak założyć konto w STS i odebrać bonus 27 PLN za darmo!

Po odebraniu 27 PL bez wpłaty nie pozostaje ci nic innego jak postawienie pierwszego kuponu na mecze. Tylko od ciebie zależy, na co zagrasz, ale musisz pamiętać, że środki bonusowe trzeba wykorzystać w konkretny sposób.

Czy to na pewno bezpieczne i legalne? Oczywiście, ponieważ firma STS posiada licencję Ministerstwa Finansów i tym samym można z jej produktów korzystać bez żadnych obaw!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jaki kod promocyjny wpisać w STS?
5 (100%) 2 votes