Podczas rejestracji w STS można opcjonalnie wpisać tak zwany kod promocyjny. Co to takiego jest, na co pozwala i jak właściwie brzmi? Poznaj szczegóły!

Jaki kod promocyjny wpisać w STS?
Jaki kod promocyjny wpisać w STS?

STS bonus za darmo

Niektórzy bukmacherzy, szczególnie ci z wyższej półki, pozwalają za darmo nowym graczom na sprawdzenie tego, jak wygląda u nich obstawianie. Oczywiście, jest w tym mały „haczyk”. Polega on na tym, że przy rejestracji należy podać specjalny kod bonusowy.

Dostępny na stronie STS kod promocyjny nie jest trudny do zapamiętania. Jest to słowo „BETONLINE„, który wystarczy podać w odpowiedniej rubryce w formularzu rejestracyjnym. Ile to może zajmować? Dosłownie kilka sekund.

sts kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Odbieranie bonusów u bukmachera jest na tyle proste, że poradzi sobie z tym nawet osoba początkująca. W przypadku tego, co dostępne jest w sieci jako STS bonus nie trzeba robić nic nic poza wypełnieniem formularza rejestracyjnego oraz wpisaniem kodu promocyjnego, jaki podaliśmy powyżej i o którym na pewno jeszcze będzie pisać.

Działający kod promocyjny STS

Bukmacher internetowy STS w przypadku nowych graczy oferuje nie tylko 29 PLN jako freebet, ale również do 1000 PLN za pierwszy depozyt. W tym drugim przypadku kwota doładowania zależy od tego, ile postanowimy wpłacić po raz pierwszy.

PORADNIK VIDEO – jak założyć konto w STS i odebrać bonus 29 PLN za darmo?

A teraz to, co bardzo ważne – wspomniane 29 PLN można otrzymać bez konieczności dokonywania przelewu. Jest to tak zwany bonus bez depozytu, który otrzymuje się tutaj jako darmowy zakład.

STS bonus bez wpłaty

Po odebraniu 29 PLN bez wpłaty własnej nie pozostaje ci nic innego jak postawienie pierwszego kuponu na mecze. Tylko od ciebie zależy, na co zagrasz, ale musisz pamiętać, że środki bonusowe trzeba wykorzystać w konkretny sposób.

sts darmowy zakład
sts darmowy zakład

Czy to na pewno bezpieczne i legalne? Oczywiście, ponieważ bukmacher STS posiada licencję Ministerstwa Finansów i tym samym można z jej produktów korzystać bez żadnych obaw!

Oferty powitalne często są ograniczone czasowo. Trzeba mieć to na uwadze, bo może się okazać, że w najbliższym czasie prezent dla nowych graczy STS zostanie zmieniony.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl