Jaki kod promocyjny wpisać w STS?

Podczas rejestracji w STS można opcjonalnie wpisać tak zwany kod promocyjny. W 2020 roku obowiązuje nowy kod, które daje graczom jeszcze więcej. Co to takiego jest, na co pozwala i jak właściwie brzmi? Poznaj szczegóły!

Jaki kod promocyjny wpisać w STS?
Jaki kod promocyjny wpisać w STS w roku 2020?

STS bonus za darmo bez depozytu

Niektórzy bukmacherzy, szczególnie ci z wyższej półki, pozwalają za darmo nowym graczom na sprawdzenie tego, jak wygląda u nich obstawianie. Oczywiście, jest w tym mały „haczyk”. Polega on na tym, że przy rejestracji należy podać specjalny kod promocyjny, który wpisujemy podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Dostępny na stronie STS kod promocyjny nie jest trudny do zapamiętania. Jest to hasło „BETONLINE„, które wystarczy podać w odpowiedniej rubryce w formularzu rejestracyjnym. Ile to może zajmować? Dosłownie kilka sekund, a może nawet i szybciej – wszystko zależy, kto jak pisze na klawiaturze! ;)

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Odbieranie bonusów u bukmachera jest na tyle proste, że poradzi sobie z tym nawet osoba początkująca. W przypadku tego, co dostępne jest w sieci jako STS bonus nie trzeba robić nic nic poza wypełnieniem formularza rejestracyjnego oraz wpisaniem kodu promocyjnego, jaki podaliśmy powyżej i o którym na pewno jeszcze będzie pisać.

Bonus STS bez depozytu stworzono w taki sposób, by odbierał go bez problemu nawet typer dopiero rozpoczynający przygodę z obstawianiem. W ten sposób nie mamy wątpliwości, że 29 PLN za darmo jest dosłownie dla każdego, a nie tylko dla wybranych osób.

Działający kod promocyjny STS w 2020 roku

Bukmacher internetowy STS w przypadku nowych graczy oferuje nie tylko 29 PLN jako freebet, ale również do 1200 PLN za pierwszy depozyt. W tym drugim przypadku kwota doładowania zależy od tego, ile postanowimy wpłacić po raz pierwszy.

PORADNIK VIDEO – jak założyć konto w STS i odebrać bonus 29 PLN za darmo?

A teraz to, co bardzo ważne – wspomniane 29 PLN można otrzymać bez konieczności dokonywania przelewu. Jest to tak zwany bonus bez depozytu, który otrzymuje się tutaj jako darmowy zakład.

STS bonus za wpłatę pieniędzy

Nieodłącznym elementem bonusu na start w STS jest bonus za wpłatę pieniędzy. Bukmacher STS w tym przypadku ma dla klientów do 1200 PLN. Jeżeli chodzi o jednorazowe doładowania, to jedna z najlepszych ofert na rynku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy po bonus za depozyt trzeba się jakoś zgłaszać? Absolutnie nie – tutaj wszystko sprowadza się do wykonania przelewu numer jeden. I teraz to, co bardzo ważne – im więcej wpłacimy, tym więcej otrzymamy!

Do zdobycia jest nawet 1200 PLN, ale trzeba pamiętać, że chodzi tutaj o wpłatę jednorazową. Nie można premii podzielić na mniejsze części i wykorzystać w kilku transzach.

sts rejestracja z bonusem
sts rejestracja z bonusem

STS bonus dla nowych graczy
⬇️⬇️⬇️

  1. Darmowa rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE na www.STS.pl
  2. 29 PLN bez depozytu
  3. Pierwsza wpłata do 1200 PLN
  4. Odebranie premii 100%!

STS bonus bez wpłaty

Po odebraniu 29 PLN bez wpłaty własnej nie pozostaje ci nic innego jak postawienie pierwszego kuponu na mecze. Tylko od ciebie zależy, na co zagrasz, ale musisz pamiętać, że środki bonusowe trzeba wykorzystać w konkretny sposób.

sts darmowy zakład
sts darmowy zakład

Czy to na pewno bezpieczne i legalne? Oczywiście, ponieważ bukmacher STS posiada licencję Ministerstwa Finansów i tym samym można z jej produktów korzystać bez żadnych obaw!

Oferty powitalne często są ograniczone czasowo. Trzeba mieć to na uwadze, bo może się okazać, że w najbliższym czasie prezent dla nowych graczy STS zostanie zmieniony.

Darmowy bonus STS na rok 2020

Darmowy bonus STS cieszy się bardzo dużą popularnością, a to dlatego, że korzystanie z niego jest po prostu legalne i zapewnia środki bez konieczności wpłacania własnych z konta bankowego.

Na ten moment STS bonus bez depozytu cały czas jest dostępny. Jeżeli będzie tak cały czas, można tylko przypuszczać, że jeszcze przez bardzo długi czas ten bukmacher będzie uważany za jednego z najlepszych, a już na pewno za najpopularniejszego, w Polsce.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button