Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Oglądanie meczów na żywo i obstawianie zakładów

Amatorskim zakładom bukmacherskim bardzo często towarzyszy oglądanie spotkań sportowych, które się obstawia. Często robimy to jednak wyłącznie po to, by poznać wynik tych meczów oraz oczekiwać na rozwiązanie naszego kuponu. Tymczasem jednak z transmisji meczów jesteśmy w stanie wyciągnąć bardzo dużo – w szczególności wtedy, gdy chcemy budować własne doświadczenie w obstawianiu  Co dokładnie zyskamy oglądając mecze w rozgrywkach, na których chcemy skupić się w naszym obstawianiu? Na co w czasie tego oglądania powinniśmy zwrócić największą uwagę? Czy bukmacherzy online są w stanie pomóc nam w oglądaniu transmisji sportowych? O tym wszystkim – w dzisiejszym wpisie.

Oglądanie meczów na żywo i obstawianie zakładów

Czy warto oglądać to, co się obstawia?

Wielu typujących tak właściwie nie ma czasu na to, by oglądać wszystko to, co obstawia. Nie ma się czemu dziwić – często typuje bowiem wiele różnych rozgrywek, niektóre z których rozgrywają się w tym samym czasie. Jeżeli jednak jesteśmy użytkownikami początkującymi,  musimy mieć świadomość co do tego, jak dużo jest nam w stanie przynieść oglądanie meczów – koniecznie połączone z analizą, świadome i ukierunkowane na naukę.

Dzięki oglądaniu jesteśmy w stanie pozyskać całe mnóstwo wiedzy analitycznej, którą w dalszej fazie typowania będziemy w stanie przekuć w znacznie bardziej skuteczne zakłady wzajemne. Dzięki niemu poznamy rzeczywistą formę zawodników czy zespołów, ale też będziemy w stanie na własne oczy przekonać sobie, jak radzą sobie “w akcji”. Oglądanie znacznie przebija czytanie sztywnych statystyk – zwłaszcza jeśli jesteśmy z niego w stanie wyciągać odpowiednie wnioski.

Oglądanie meczów w rozgrywkach, które się obstawia pozwala też na większe zaangażowanie się w proces typowania. To z kolei potrafi przynieść ze sobą również wiele innych korzyści, w tym śledzenie na bieżąco doniesień meczowych, dowiadywanie się ciekawostek i poznawanie predykcji komentatorów. Jeśli więc zastanawiamy się, czy warto oglądać spotkania sportowe w rozgrywkach, które zamierza się typować, odpowiedź jest jedna. Tak, warto – a nawet trzeba.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Na co zwrócić uwagę oglądając transmisję meczu?

Oglądanie spotkań sportowych z bukmacherskiego punktu widzenia jest w stanie przynieść nam korzyści tylko pod jednym warunkiem – jeśli będziemy robić to z głową i z właściwym nastawieniem. Nawet najlepsze typy dnia mogą okazać się nietrafione. Oczywiście, jest to pewna forma rozrywki – musimy się jednak skupić na tym, by wynieść z niej jak najwięcej dobrego w kontekście naszych przyszłych zakładów bukmacherskich. Jeśli więc zdecydujemy się na obejrzenie meczu w obrębie rozgrywek, które nas interesują, zwróćmy uwagę między innymi na:

  • Zachowanie kluczowych zawodników – transmisja spotkania sportowego to świetna okazja na to, by prześledzić formę nie tylko całej drużyny, ale i (a może przede wszystkim) wybranych jej zawodników. Bardzo istotne jest zwrócenie uwagi na to, czy często są przy piłce, czy pokazują się zawodnikom będącym przy piłce oraz czy po prostu szukają swoich okazji.
  • Ustawienie meczowe – w piłce nożnej drużyny zazwyczaj wychodzą na spotkanie tym samym (lub bardzo podobnym ustawieniem), w taki sam sposób organizując się na boisku. Zwróćmy na to uwagę i wykorzystajmy w przyszłości, by móc znacznie sprawniej porównywać ze sobą dwa zespoły z przyszłych meczów.
  • Podejście do meczu – każda z drużyn prezentuje inną taktykę na boisku. Jedne zespoły nastawiają się na grę defensywną i atakowanie z kontry, inne zaś – od początku się otwierają. Biorąc to pod uwagę jesteśmy w stanie ustalić również przyszłe zachowania konkretnego zespołu.
  • Wypowiedzi komentatora – osoba komentująca mecz potrafi być prawdziwą skarbnicą wiedzy przydatnej przy obstawianiu spotkań sportowych. Komentatorzy często podkreślają najważniejsze wydarzenia z boiska, pozwalają kontrolować to, kto jest przy piłce i dają możliwość zapoznania się z ciekawostkami, które rzeczywiście mają znaczenie. Właśnie dlatego musimy zwrócić na nich uwagę, starając się wychwycić to, co najważniejsze.
  • Dominacja na boisku – w meczach piłki nożnej rzadko kiedy zdarza się tak, że obie drużyny grają na wyrównanym poziomie. Często widać jest dominację któregoś z nich, która może mieć dla nas ogromne znaczenie. Oglądając transmisję ocenimy ją lepiej niż patrząc na czas posiadania piłki w statystykach
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl330 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Oczywiście pamiętajmy, że meczów wcale nie musimy oglądać na żywo. W dzisiejszych czasach można oglądać transmisje archiwalne, które w równym stopniu przyczynią się do budowania naszego doświadczenia. Jeśli zaś nie mamy czasu, wybrani bukmacherzy online na swoich kanałach społecznościowych publikują skróty meczów z podkreśleniem wszystkiego tego, co najważniejsze. Choć są one dość okrojone, z pewnością one również przydadzą się nam w naszej analizie.

Bukmacherzy online a darmowe transmisje meczów

Chcąc oglądać transmisje meczów nie mamy zbyt łatwo – zwłaszcza jeśli jesteśmy wielbicielami różnych rozgrywek. Wszystko z uwagi na to, że licencję na spotkania sportowe wykupuje całe mnóstwo platform telewizyjnych. Spotkania Ligi Mistrzów możemy oglądać w Polsacie Sport Premium, Ekstraklasę w Canal+, a Bundesligę na platformie Viaplay. Gdybyśmy chcieli to wszystko zebrać do kupy wyszłoby nam, że musielibyśmy płacić co najmniej kilka abonamentów miesięcznych, by mieć dostęp do wszystkich rozgrywek.

Na szczęście jednak z dużą pomocą przychodzą nam w tym momencie najlepsi bukmacherzy online w Polsce. Wielu spośród nich udało się wykupić licencję na wiele rozgrywek. W związku z tym możemy u nich oglądać czy to ligę niemiecką, czy też francuską, włoską lub angielską. W ich ofercie znalazła się jednak nie tylko piłka nożna, bo transmisje często dotyczą również innych dyscyplin sportu (w tym między innymi hokeja, tenisa czy koszykówki).

W tym momencie darmowe transmisje meczów możemy oglądać między innymi u bukmacherów STS, Fortuna i Superbet. Każdy z nich wymaga oczywiście naszej rejestracji i postawienia zakładu. Jeden kupon odblokowuje nam dostęp do wszystkich transmisji (również tych, których nie dotyczył) – oczywiście na jakiś czas. Typując więc obejrzymy mecze całkowicie za darmo.

5 / 5. Ocen: 55

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button