Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Jak STS rozlicza przełożony mecz?

To dość kłopotliwe – co w sytuacji, gdy postawiłem na mecz, a ten został przełożony? Sprawdzamy, jak to wygląda u najpopularniejszego bukmachera w Polsce, tj. STS.

Jak STS rozlicza przełożony mecz?
Jak STS rozlicza przełożony mecz?

Anulowany mecz – Co w sytuacji, gdy mecz się nie odbył?

Bukmacherzy mają swoje zasady dotyczące różnego rodzaju sytuacji. Nawet tych najbardziej niestandardowych. W większości przypadków rozliczanie wygląda niemal identycznie, ale mamy też do czynienia z momentami, w których konkretne strony mają prawo decydować inaczej od konkurencji.

Bukmacher legalny STS jest najpopularniejszy w naszym kraju, dlatego to właśnie na nim się będziemy dzisiaj skupiać. Nie znaczy to jednak, że inne marki są zupełnie nieważne. Na łamach naszego portalu znajdziecie aktualne informacje także dotyczące takich bukmacherów jak Betfan, Fortuna czy mniej popularnych – Ewinner, Totalbet czy PZbuk.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Gdy mecz się nie odbył z różnych względów, nie zawsze powinno się go uznawać za nieodbyty. Wszystko zależy od konkretnych sytuacji – postaramy się o opowiedzieć o nich możliwie jak najdokładniej.

Jak bukmacher STS traktuje przełożony mecz?

Załóżmy, że postawiliśmy na mecz w lidze hiszpańskiej. Mecz został przełożony ze względu na złe warunki atmosferyczne. Czy to oznacza, iż na rozstrzygnięcie kuponu przyjdzie nam czekać kilka tygodni albo nawet miesięcy? Niekoniecznie i warto to podkreślić już na wstępie.

Bukmacherzy nie wszystkie scenariusze traktują tak samo. Inaczej jest w przypadku, gdy mecz tenisowy podczas jakiegoś turnieju ma odbyć się kilka godzin po pierwotnym terminie, a inaczej, kiedy nie wiadomo, kiedy nastąpi rozstrzygnięcie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl330 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Bardzo często w piłce nożnej mecze przekładane są o parę tygodni, gdyż na inny wariant nie pozwala terminarz. Wiele osób boi się, że będzie musiało czekać na rozliczenie kuponu przez miesiąc, dwa albo i dłużej. A to może, w niektórych przypadkach, zablokować naprawdę spore środki.

Przełożony mecz a bukmacherka
Przełożony mecz a bukmacherka

Mecz odwołany a mecz przełożony – czy u bukmachera to jakaś różnica?

Mecz odwołany a mecz przełożony to nie do końca to samo, chociaż sporo osób nie widzi większej różnicy. Tymczasem odwołanie to anulowanie danego wydarzenia, natomiast przełożenie – przesunięcie terminu rozpoczęcia o kilka godzin, dni czy tygodni.

Jeżeli mecz został odwołany, możemy liczyć na pełny zwrot ze strony bukmachera. Takie spotkanie dostaje kurs „1.0”, a więc nie ma kompletnie żadnego znaczenia dla naszych potencjalnych wygranych lub przegranych. Wydaje się to logiczne, bo przecież nie można rozliczyć czegoś, co nie miało miejsca.

W przypadku meczu przełożonego sprawa jest nieco inna. Mimo wszystko, dany pojedynek ma się prędzej czy później odbyć, więc nie jest anulowany. I tutaj dochodzimy do sedna: gdy impreza odbędzie się „prędzej”, nasz zakład nie zostanie oznaczony jako zwrot, gdy „później” – już tak.

STS rozlicza przełożony mecz jako zwrot?

Bukmacher STS rozlicza przełożony mecz jako zwrot tylko wtedy, gdy dane wydarzenie nie odbędzie się w ciągu 48 godzin od pierwotnie zaplanowanego terminu. Nie ma tutaj znaczenia czy graliśmy na zwycięzcę, czy na coś zupełnie innego. Dyscypliny także nie są kwestią pierwszorzędną, chociaż na pewno w e-sporcie łatwiej o wznowienie spotkania, niż w przypadku piłki nożnej czy siatkówki.

Rozliczenie meczu jako zwrot nikogo szczególnie nie satysfakcjonuje. Takie rozwiązanie może być dla nas korzystne albo nie, ale nie dowiemy się o tym, dopóki dane spotkanie się nie odbędzie. Bukmacher, oczywiście, inaczej postępować nie może, bo niektórzy baliby się zamrożenia środków i nie graliby kuponów tak chętnie, jak obecnie.

Bukmacher legalny STS
Bukmacher legalny STS

Jak obstawiać mecze w STS? W internecie lub w punktach – z bonusem lub bez!

Aby obstawiać mecze w STS, możemy albo skorzystać z internetu, albo udać się do punktu stacjonarnego. Lokale bukmachera są raczej odstawiane na dalszy plan, chociaż ciągle mają swoich zwolenników. W przypadku obstawiania online mówimy o dużej wygodzie i elastyczności przy stawianiu kuponów.

Do typowania w internecie potrzebujemy konta, które można założyć na stronie www.STS.pl. Formularz wymaga od nas podania kilku informacji na swój temat, między innymi, imienia, nazwiska czy adresu e-mail. Istotnym elementem zapisywania do bukmachera jest kod promocyjny. Po wpisaniu słowa BETONLINE można na start dostać 100 zł jako zakład bez ryzyka.

Dzięki zakładowi bez ryzyka można postawić pierwszy kupon, nie martwiąc się o to, że coś nie poszło po naszej myśli. Nawet najlepszym typerom zdarza się przewartościować możliwości niektórych zespołów czy też nie przewidzieć pewnych sytuacji. Aby specjalnie graczy nie zniechęcać już na starcie, bukmacher STS zdecydował się na to, by ubezpieczyć kupon numer jeden i tym samym proponuje każdemu klientowi nawet do 100 złotych zwrotu.

Marka bukmacherska STS to najchętniej wybierane miejsce do obstawiania w naszym kraju. Nikogo zatem nie powinno zdziwić to, że znajdziemy u niej bardzo bogaty pakiet premii powitalnych. Wspomniany już zakład bez ryzyka to tylo część z tego, na co można liczyć.

STS bonus powitalny. Co nowi gracze dostają na start?

Wiecie już, jak STS rozlicza przełożony mecz, a teraz pora na to, byście dowiedzieli się, co można otrzymać za rejestrację konta. A premii mamy ponad trzy – całkiem sporo, szczególnie jak na legalną markę w naszym kraju.

STS bonus. Kod promocyjny na start
STS bonus. Kod promocyjny na start

Bonus powitalny w STS umożliwia otrzymanie doładowania trzech pierwszych depozytów. Pierwszy z nich to 100% do 300 złotych. Im więcej wpłacimy na starcie, tym pokaźniejsze środki zyskamy. Jeszcze większy maksymalny bonus jest w przypadku depozytów numer dwa oraz trzy:

  • przy wpłacie drugiej otrzymać można 50% do kwoty 500 zł
  • kiedy dokonujemy trzeciego przelewu, możemy odebrać premię 50% do kwoty 700 zł!

Jakby tego było mało, mamy jeszcze do odebrania 20 zł w formie zakładu bez ryzyka na tak zwane Betgames. Mowa tutaj o legalnych grach karcianych na prawdziwe pieniądze, wśród których znajdziemy pokera, wojnę oraz bakarat. W przypadku tej premii wszystko sprowadza się do postawienia kuponu bez konieczności zamartwiania się ewentualną przegraną. Strata daje nam zwrot, a zysk jest taki sam, jak normalnie. 20 zł można też w podobnej postaci odebrać na obstawianie wirtualnych sportów.

Łącznie jest do zdobycia 1500 zł w postaci bonusów od wpłaty. Dodając do tego zakłady bez ryzyka, wychodzi na 1640 zł w prezencie! Trudno jest znaleźć pakiet promocyjny na start w takiej formie, który oferuje aż tak wiele!


To, jak rozliczany jest w STS mecz przełożony najczęściej nie wpływa szczególnie wybór właśnie tego miejsca. Typerzy lubią jednak klarowne i uczciwe zasady przy tego typu sytuacjach, dlatego też bardzo często chwalą stronę bukmachera STS za to, że nigdy nie ma problemu w sytuacjach jak krecz, przełożenie czy anulowanie spotkania. Warto również podkreślić, że opisywany bukmacher proponuje możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu, a wygrane przelewa graczom średnio nawet w 15 minut!

Co jeśli mecz jest przełożony? Bukmacherzy mają na to sposób!

Początkujący gracze szukają informacji o tym, co z kuponem, jeśli mecz przełożony. To sytuacja, która nastręcza kłopotów, ale – na szczęście – gotowe rozwiązania bukmacherów się nie zmieniają, co jest dla graczy komfortowe, gdyż nie muszą ciągle martwić się o różne interpretacje konkretnych sytuacji.

Oczywiście, duże znaczenie ma zawsze to, czy mówimy o meczu, który został odwołany czy też tylko przesunięty w czasie o kilka godzin. STS mecz przełożony potraktuje nam jako zwrot, jeśli będzie trzeba długo czekać na ponowne rozegranie pojedynku. Musimy jednak liczyć się z tym, że zmiana daty o jeden dzień nie skutkuje taką samą sytuacją.

Może zdarzyć się też tak, że będzie przerwany mecz. STS w takiej sytuacji czeka na oficjalne stanowisko organizatora i decyzję, kiedy rozegrana zostanie pozostała część pojedynku. Jeżeli w bardzo szybkim czasie, jak na przykład w ciągu jednej doby, to rozliczenie kuponu zostaje wstrzymane i to bez względu na to, ile zakładów wcześniej rozliczono nam jako wygrane.

Jak bukmacher rozlicza przełożony mecz
Jak bukmacher rozlicza przełożony mecz

Nie trzeba szukać informacji na temat tego jak dzieje się w przypadku innych bukmacherów jak BetClic, Etoto czy Fortuna. Co jeśli mecz przełożony? Chociaż strony typerskie działają autonomicznie, zasady obowiązują u nich podobne. Jedyna różnica jest w kwestii czasu – u jednych bukmacherów na rozliczenie czeka się krócej, a u innych dłużej.

Fortuna przełożony mecz. Co w takiej sytuacji?

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl obstawia w naszym kraju mnóstwo osób. Jeżeli mamy konto u tego bukmachera od niedawna, prawdopodobnie mogliśmy jeszcze nie mieć okazji do sprawdzenia w praktyce, jak rozliczany jest przełożony mecz. Fortuna stawia tutaj na rozwiazanie znane z wielu portali – na decyzję organizatora meczu czeka się 72 godziny. Gdy nowa data rozegrania meczu czy jakiejś innej imprezy jest zbyt odległa, zakład jest uznawany jako nierozegrany.

Może się wydawać, że przekładanie meczów nie ma miejsca zbyt często, ale to niekoniecznie prawda. Trzeba jeszcze mieć na uwadze to, że u wielu bukmacherów grać można zakłady długoterminowe np. na mistrza świata na mundialu i tak dalej. Jeszcze do niedawna wydawało się, że duże imprezy jak igrzyska olimpijskie czy mistrzostwa Europy nie są odwoływane. Pandemia pokazała jednak, iż może być zupełnie inaczej.

Dobrze jest mieć konto u takiego bukmachera, który do przełożonych meczów podchodzi w uczciwy sposób. Nie brakuje takich marek, gdzie graczom niekiedy każe się bardzo długo czekać na rozliczenia. Tymczasem duże firmy zdają sobie sprawę, że zamrożenie środków gracza wcale nie jest dobrym rozwiązaniem dla żadnej ze stron.

Bukmacher Fortuna, gdzie nie trzeba się martwić sytuacją, co gdy przełożony mecz u bukmachera. To między innymi rzetelne podejście do klienta sprawia, że właśnie ta firma jest tak chętnie wybierana.

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl konto do obstawiania założyć można w minutę. Do wpisania jest limitowany kod promocyjny „BETONLINE„, którego użyć można jedynie przy rejestracji.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Co Fortuna proponuje na start? Znajdziemy w niej 20 zł bez depozytu, a to coś, co podoba się w zasadzie każdemu bez wyjątku. Mówimy o środkach, które można wykorzystać na typowanie i to bez konieczności wydawania własnych. Co więcej, pierwszy nasz kupon też jest ubezpieczony, więc nie możemy stracić wszystkich zagranych środków w sytuacji, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli. Zakład bez ryzyka 600 zł to oferta specjalna, do której można jeszcze w tym miejscu dołożyć premię 100% do kwoty 2000 zł. Łącznie w Fortunie jest zatem do odebrania ponad 2600 zł!

BetClic przełożony mecz. Jak działa ten bukmacher?

Podstawy takie jak co to znaczy mecz zawieszony albo przełożony to kwestie fundamentalne, na które każdy typer powinien znać odpowiedzi. Jednym z bukmacherów, którzy mocno interesują obstawiających, jest Betclic. Przełożony mecz przy graniu w tym miejscu może się zdarzyć i co w takiej sytuacji?

Jeżeli obstawiony przez nas mecz zostanie przerwany z takiego czy innego powodu albo dojdzie do jego przełożenia, możemy liczyć na to, że otrzymamy zwrot stawki, o ile wznowienie nie nastąpi w ciągu 36 godzin. Wyjątek stanowią dyscypliny jak lekkoatletyka czy tenis, gdzie czas oczekiwania na ostateczną decyzję jest większy.

Jak widać, kupon bukmacherski a mecz przełożony to jeszcze żadna katastrofa. Jeżeli szybko rywalizacja nie zostanie wznowiona, możemy liczyć na rozliczenie, które wcale nie musi być dla nas mało korzystne. Nigdy przecież nie jesteśmy w stanie powiedzieć, jak potoczyłyby się losy danego spotkania, gdyby odbyło się w pierwotnie zaplanowanym terminie.

Przełożony lub przerwany mecz w Superbet. O tym trzeba wiedzieć!

Coraz więcej osób wybiera obstawianie meczów w Superbet. Przełożony mecz lub przerwany to coś, o czym przeczytamy w regulaminie tej marki. Sprawdziliśmy, jak następuje rozliczenie.

Superbet legalny bukmacher
Superbet legalny bukmacher

Jeżeli mecz zostanie przerwany w momencie, gdy da się już rozliczyć pewne zakłady, nie będą one anulowane. Przykładem może być zakład na to, że obie drużyny strzelą gole. Jeżeli przy wyniku 2:1 sędzie przerwie spotkanie w 60. minucie, nadal będziemy mogli otrzymać wygraną tak, jak w normalnych okolicznościach. Gdyby jednak przy tym samym zakładzie był wynik 0:1, wówczas nastąpiłoby anulowanie. Wszystko dlatego, że nie można mieć pewności, iż w ciągu pół godziny drużyna gospodarzy nie zdobyłaby przynajmniej jednej bramki.

Jeżeli przerwany lub zawieszony mecz nie odbędzie się w ciągu 48 godzin od pierwotnego terminu, nastąpi anulacja zakładu. Cały regulamin na ten temat dostępny jest dla każdego zainteresowanego.

Rumuńska marka Superbet działająca legalnie w naszym kraju to przykład portalu, który swoim odpowiednim podejściem do klienta zyskuje coraz większą sympatię i uznanie. Każdy może przekonać się na własnej skórze, jak w praktyce korzysta się z oferty tej marki. Na start są aż trzy bonusy!

Jeżeli ktoś chce założyć konto na stronie internetowej www.Superbet.pl, powinien pamiętać, że tylko na tym etapie można podać limitowany kod promocyjny „BETONLINE„. Zapewnia on na start freebet, czyli darmowy zakład, w wysokości 34 zł. Oprócz tego można w tym miejscu zgarnąć jeszcze 200 zł jako bonus 100% od pierwszej wpłaty i nawet 1300 zł zwrotu w przypadku bycia na minusie w ciągu pierwszego tygodnia od założenia profilu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 912

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button