Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Zgarnij do 500 PLN w Totalbet! Zakład na ostatniego strzelca!

Mistrzowski Finał Ekstraklasy – oto najnowsza promocja bukmachera Totalbet, w której do zdobycia jest nawet 500 PLN za poprawne wytypowanie strzelca ostatniej bramki sezonu!

Zgarnij do 500 PLN w Totalbet! Zakład na ostatniego strzelca!
Zgarnij do 500 PLN w Totalbet! Zakład na ostatniego strzelca!

Totalbet bonus 500 PLN

Na czym dokładnie polega promocja? Aby się do niej zakwalifikować, gracz musi zagrać kupon AKO składający się z co najmniej trzech typów bukmacherskich, w tym jednego z Ekstraklasy.

Jeżeli zagrasz za 20 – 99 PLN, będziesz mógł zdobyć 200 PLN. W przypadku stawki 100 PLN lub więcej, twoja potencjalna nagroda będzie mogła wynieść aż 500 PLN!

Totalbet przyzna upominki bonusowe każdej osobie, która poprawnie wytypuje strzelca ostatniego gola w Ekstraklasie 2018/19. Może będzie to gol na wagę mistrzostwa, a może właśnie wręcz przeciwnie? ;)

sts kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje bukmacherskie w Totalbet

Uwaga! Propozycje konkursowe trzeba zamieszczać na oficjalnej stronie tej oferty. Nasz portal nie organizuje tej zabawy, a jedynie informuje o niej tak, byście mogli z niej skorzystać!

Już teraz możesz utworzyć własne konto Totalbet i korzystać z promocji oraz obstawiać. Wszystko to w stu procentach legalnie, a na dodatek na start do zgarnięcia jest aż 25 PLN bez depozytu!

Opisywana akcja jest dostępna dla każdego tylko jeden raz, co oznacza, że nie możesz zamieścić więcej niż jednego typu na strzelca.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zawsze bierze się pod uwagę statystyki z oficjalnej strony Ekstraklasy! Gracz otrzyma środki na konto w sposób automatyczny – po zgłoszeniu się do konkursu nie musi już nic więcej robić!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button