Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Zakłady na skoki narciarskie z bonusem

W jaki sposób można otrzymać bonus na zakłady na skoki narciarskie? Wystarczy skorzystać z najnowszej oferty przygotowanej przez Etoto!

Zakłady na skoki narciarskie z bonusem
Zakłady na skoki narciarskie z bonusem

Legalny bukmacher Etoto przygotowuje dla swoich klientów naprawdę wiele różnego rodzaju premii specjalnych. Bonus na skoki narciarskie jest jedną z nich. I to na pewno taką, obok której nie warto przejść obojętnie!

Aby skorzystać z aktualnej oferty Etoto i tym samym zgarnąć 10 PLN, wystarczy postawić kupon na zawody Pucharu Świata w Wiśle. Do promocji wliczają się wszystkie kupony rozstrzygnięte do 18 listopada 2018 do godziny 23.59!

Uwaga! Tylko kupony zagrane za minimum 20 PLN są brane pod uwagę! Dodatkowe środki od bukmachera otrzymuje się bez względu na to czy uda nam się wygrać, czy też nie.

Prawo bukmacherskie 2019

A oto pozostałe warunki, jakie muszą być spełnione w opisywanej akcji bukmacherskiej:

  • Kurs pojedynczego typu 1.30 lub więcej
  • Minimalny kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1.30,
  • Co najmniej 2 zdarzenia na zakładzie wielokrotnym,
  • Liczą się tylko i wyłącznie zakłady na skoki narciarskie!

Informacja o przyznaniu premii pojawi się na odpowiednich kontach bukmacherskich w formie powiadomienia pop-up. Wystarczy go zatwierdzić, by 10 PLN bonusu pojawiło się na saldzie ze środkami do obstawiania!

Nie masz konta w Etoto? Wszystko załatwisz na stronie internetowej www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button