Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Zwrot stawki w Forbet. 100% do 99 PLN dla każdego!

Wszystkim, nawet tym najlepszym, zdarzają się przegrane kupony, dlatego też dla wszystkich przygotowano najnowszą promocję Forbet. Można dzięki niej odzyskać 100% zagranej stawki aż do kwoty 99 PLN!

Zwrot stawki w Forbet. 100% do 99 PLN dla każdego!
Zwrot stawki w Forbet. 100% do 99 PLN dla każdego!

Forbet bonus na weekend

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej promocji, przede wszystkim musisz posiadać konto na stronie Forbet. Rejestracja trwa bardzo krótko, a dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego (podany poniżej!) można już na dobry początek odebrać 50 PLN ekstra jako freebet!

Zasady są bardzo proste. Po prostu stawiasz kupon AKO składający się z przynajmniej pięciu zdarzeń, a w przypadku, gdy jeden z twoich pewniaków okaże się niewypałem, dostaniesz zwrot 100%!

forbet kod promocyjny 2019
forbet kod promocyjny 2019

Stawka kwalifikacyjna to dokładnie 99 PLN. Oznacza to, że nie możesz postawić kuponu promocyjnego ani za mniejszą, ani za większą kwotę.

Cashback u bukmachera online

Do oferty promocyjnej zaliczane są jedynie zakłady zagrane na mecze Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesligi, Serie A i/lub Ekstraklasy. Nie możesz w kuponie zawrzeć żadnego typu w rodzaju draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu.

Zwroty przekazywane będą odpowiednim graczom w dniu 11 marca 2019 roku. Każdy może otrzymać maksymalnie jeden przygotowany cashback. W promocji liczy się pierwszy kupon spełniający warunki zagrany w dniach 8-10.03.2019.

Sprawdź, jaki jest aktualny Forbet kod promocyjny, jeśli chcesz zapisać się do tego bukmachera i w przyszłości korzystać z innych ofert specjalnych dających nie tylko zwrotu za nietrafione typy.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button