Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Najlepsze źrodła sprawdzonych typów bukmacherskich

Jeśli chcemy, by nasze zakłady bukmacherskie przynosiły nam odpowiednio duże wygrane, musimy zrobić wszystko, by uczynić własne typy lepszymi, rozsądniejszymi i po prostu takimi z większym potencjałem. Wbrew pozorom jednak, wcale nie musimy być w tym sami. W dokonywaniu analiz bukmacherskich mogą nam bowiem pomóc… analizy dokonywane przez innych i typy publikowane w Internecie.

Najlepsze źrodła sprawdzonych typów bukmacherskich
Najlepsze źrodła sprawdzonych typów bukmacherskich

Typy bukmacherskie, które będziemy mogli określić mianem “tych najlepszych”, muszą brać pod uwagę absolutnie wszystko, co może mieć znaczenie w ich przypadku. Te, zostały opracowane przez innych, mogą przynieść nam wiele korzyści, w tym między innymi:

  • pomysły na mniej standardowe rynki – nie zawsze jesteśmy w stanie samodzielnie znaleźć rynek, który w przypadku danego spotkania będzie obiektywnie najlepszy – typy na dziś z Internetu mogą nam w tym pomóc,
  • spojrzenie na mecz z innej perspektywy – każdy ma swoje własne podejście tak do obstawianych meczów, jak i do budowania własnych typów – warto skonfrontować je z podejściem kogoś innego,
  • zwrócenie uwagi na przeoczone aspekty – typy z zewnątrz często są w stanie spojrzeć na coś, co nam jakoś umknęło, a co może nawet okazać się decydujące w kwestii ostatecznej formy naszego zakładu.

Wiedząc to wszystko musimy też mieć świadomość, jak wiele zależy tutaj od znalezienia odpowiedniego źródła typów bukmacherskich w STS czy Betfan. Nie wszystkie są bowiem zaufane i nie na wszystkich możemy polegać. Gdzie zatem najlepiej będzie nam szukać typów?

Fora o tematyce zakładów bukmacherskich

Jednym z najstarszych i najdłużej istniejących w Internecie źródeł typów są wszelkiego rodzaju fora dyskusyjne. Choć wydawałoby się, że te umierają (nie tylko w kontekście branży bukmacherskiej, a ogólnie – ludzie preferują inne formy dyskutowania), te największe wciąż istnieją i prężnie działają. Jako że często w ich obrębie wypowiadają się prawdziwi weterani branży, warto zwrócić na nie uwagę.

W przypadku forów dyskusyjnych, musimy zawsze zwracać uwagę na to, kto konkretnie opublikował swoje własne darmowe typy dnia. Jak bowiem wiadomo, fora dają swobodę wypowiedzi absolutnie każdemu. Również osobom, które są niedoświadczone i dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami wzajemnymi.

Grupy dyskusyjne na Facebooku

Olbrzymią popularnością – wraz z popularyzacją platform społecznościowych – cieszą się aktualnie grupy dyskusyjne na Facebooku, poświęcone właśnie tematyce bukmacherskiej. Jest ich całe mnóstwo – i w tym należy upatrywać pewnej wady. Zdecydowana większość z nich bowiem publikuje niewłasne typy na dziś, ale gotowe kupony w aplikacji mobilnej. Nie ma w tym oczywiście nic złego – z tym jednak, że kupony te są w większości pozbawione jakiejkolwiek analizy. To właśnie na niej zależy nam najbardziej. Oczywiście nie ma co generalizować, bo zdarzają się również wartościowe i świetnie moderowane grupy dyskusyjne. Zazwyczaj towarzyszą one większym serwisom bukmacherskim – pamiętajmy, by w ich przypadku zwracać uwagę na liczbę członków, ale też na to, czy pod każdym postem toczy się dyskusja, czy grupa raczej jest miejscem, w które rzadko się zagląda.

Blogi i serwisy typowo bukmacherskie

Choć wspominamy o nich na końcu, blogi i serwisy o tematyce bukmacherskiej są naszymi absolutnymi faworytami w kontekście źródeł typów bukmacherskich. Wynika to przede wszystkim z ich profesjonalnego podejścia. Również w ich obrębie najczęściej jesteśmy w stanie znaleźć nie tylko typy dnia, ale i towarzyszące im analizy – te mogą być naprawdę kluczowe, jeśli typy z zewnątrz traktujemy jako pomoc, a nie jako coś do kopiowania (tego się nie poleca).

Oczywiście blogi również mogą być niegodne zaufania. Zanim sięgniemy po porady z któregoś z nich, zawsze sprawdźmy jego wiarygodność. Ta najczęściej objawia się częstotliwością publikowania kolejnych treści (im częściej, tym bardziej zadbany blog lub strona jest), ale też społecznością zgromadzoną wokół niego (zwróćmy uwagę na komentarze czy platformy społecznościowe, które serwisom tego typu bardzo często towarzyszą). Dobry typujący prawie zawsze posiada kilka ulubionych blogów, z których czerpie dodatkowe informacje analityczne.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button