Aplikacja mobilna STS. Jak pobrać APK na system Android? ZOBACZ PORADNIK!

Bukmacher STS i jego aplikacja mobilna to produkty będące prawdziwym hitem wśród typerów. Jak na system Android pobrać plik APK, by móc obstawiać mecze na telefonie?

Aplikacja mobilna STS. Jak pobrać APK na system Android? ZOBACZ PORADNIK!
Aplikacja mobilna STS. Jak pobrać APK na system Android? ZOBACZ PORADNIK!

STS na telefonie. Jak obstawiać?

Aplikacje mobilne to już codzienność, a nie ciekawostka technologiczna. Trudno dziwić się temu, że program od STS cieszy się ogromnym zainteresowaniem typerów i to nie tylko tych, którzy obstawiają wydarzenia sportowe od dłuższego czasu, ale także dopiero zaczynających interesować się tematem.

STS aplikacja mobilna dostępna jest na systemy iOS oraz Android. Jeżeli tylko korzystacie ze smartfona, prawdopodobnie pracuje on na jednym z nich. Zasada jest prosta – sprzęty Apple to iOS, reszta to prawdopodobnie Android, chociaż zdarzają się też wyjątki jak Windows Phone i tym podobne.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

STS pobieranie APK na system Android

Pobieranie APK bukmachera STS jest prostym procesem. Gracz musi jedynie wejść na www.STS.pl i z odpowiedniego miejsca ściągnąć niewiele ważący plik. Całość powinna łatwo pójść nawet początkującym.

Poniżej znajdziecie specjalny poradnik, który pokaże wam, jak dokładnie wygląda proces pobierania aplikacji STS na Androida. W przypadku iOS-a sprawa ma się nieco inaczej – wystarcza wejście do AppStore i znalezienie programu.

Jeżeli ktoś nie posiada konta w STS, musi je założyć, by obstawiać mecze na telefonie. Formularz rejestracyjny dostępny jest na www.STS.pl, a profil gracza można założyć zupełnie za darmo!

Aktualny STS kod promocyjny brzmi BETONLINE. Można dzięki niemu otrzymać wyjątkowy bonus 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie!

3 kroki i aplikacja STS gotowa do działania!

Krok 1. Gracz wchodzi na www.STS.pl. Tylko z oficjalnej strony bukmachera warto pobierać aplikację. Nie korzystajcie z żadnych pośredników, a tym bardziej z podejrzanych stron z zagranicy.

STS aplikacja mobilna APK. Krok 1
STS aplikacja mobilna APK. Krok 1

Krok 2. Jeżeli macie urządzenie pracujące na iOS, na pewno już wiecie, co macie kliknąć. Androidowcy z kolei wybierają oznaczony przez nas przycisk, a ten aktywuje pobieranie pliku APK

STS aplikacja mobilna APK. Krok 2
STS aplikacja mobilna APK. Krok 2

Krok 3. Na koniec prosta sprawa – instalacja pliku na smartfonie. Jest to nic trudnego, bo tak naprawdę wszystko robi za nas urządzenie. Wystarczy parę dotknięć ekranu i gotowe! :)

STS aplikacja mobilna APK. Krok 3
STS aplikacja mobilna APK. Krok 3

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button