Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że można grać na pieniądze u legalnych bukmacherów. Nie każdy jednak wie, iż w ofercie STS znajduje się legalny poker!

Legalny poker w STS. Jak grać na pieniądze przez internet?
Legalny poker w STS. Jak grać na pieniądze przez internet?

Poker w internecie

Gra w karty przez internet to coś, co cieszy się dużym zainteresowaniem graczy. Nie jest prawdą, że tego rodzaju produkty znaleźć można w legalnym kasynie internetowym.

W ofercie legalnej marki STS znajdują się tak zwane Betgames. To trzy gry karciane, które można obstawiać. To ostatnie słowo jest bardzo ważne, bo w tym przypadku rzeczywiście nie chodzi o to, by grać w karty w standardowym tego słowa znaczeniu.

Bonus Etoto. Kod promocyjny
Bonus Etoto. Kod promocyjny

Jak dokładnie wygląda legalny poker w STS? Jest to odmiana Texas Hold’em, w której gracz stawia na to czy wygra jego układ, czy układ krupiera. Na stole pojawiają się kolejne karty, a tym samym zmieniają się kursy.

Jak grać w pokera w STS? Instrukcja krok po kroku

To bardzo popularne pytanie wśród graczy – jak grać w pokera w STS, by zrobić to wszystko w prawidłowy sposób i aby na pewno było legalne. Uspokajamy już teraz – każda gra na www.STS.pl jest zgodna z przepisami i nic nam za nią nie grozi!

Jeżeli ktoś chce poznać szczegóły na ten temat, na pewno przyda mu się nasza instrukcja krok po kroku jak grać w pokera w Polsce. To tylko trzy punkty, ale jakże ważne dla miłośników kart!

Krok I – Wchodzimy na stronę internetową www.STS.pl i logujemy się za pomocą swoich danych. Kolejny krok do przejście do zakładki „Betgames” (oznaczyliśmy ją czerwonym kolorem)

Jak grać w pokera w STS? Krok 1
Jak grać w pokera w STS? Krok 1

Krok II – Wybieramy jedną z trzech karcianych gier, jakie obecnie proponuje STS. W tym przypadku chodzi nam o poker, ale może to też być wojna lub bakarat. Klik i gotowe! 🙂

Jak grać w pokera w STS? Krok 2
Jak grać w pokera w STS? Krok 2

Krok III – Ostatni krok to już sama gra. Opracowujemy swoją strategię albo gramy „na żywioł” – wszystko to na prawdziwe pieniądze i bezpiecznie!

Jak grać w pokera w STS? Krok 3
Jak grać w pokera w STS? Krok 3

Legalne granie w pokera online

Zaskakujące rozstrzygnięcie to zazwyczaj szansa na zdobycie pokaźnej wygranej, ale trzeba pamiętać, że w tym przypadku rządzi przypadek i niekoniecznie wszystko da się przewidzieć.

Poker w STS jest w stu procentach legalny. Można z tego produktu bukmacherskiego korzystać bez żadnych obaw o to, że złamie się polskie przepisy.

Każdy, kto chce sprawdzić leganą grę w karty, musi przede wszystkim posiadać darmowe konto na stronie STS.pl. Proces rejestracji trwa niecałą minutę, a natychmiastowa weryfikacja nie jest konieczna.

Dla nowych graczy na start jest do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden. Dodatkowo, wypełniając formularz rejestracyjny, można zgarnąć 29 PLN, jeśli wpisze się kod promocyjnyBETONLINE„!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl