W internecie strony z typami bukmacherskimi nie są rzadkością, ale warto mieć na uwadze, że tylko niektóre z nich oferują naprawdę dobre pewniaki. Już teraz możecie dowiedzieć się więcej na ten temat!

Strony z typami bukmacherskimi. Jakie pewniaki wybierać?
Strony z typami bukmacherskimi. Jakie pewniaki wybierać?

Dobre pewniaki za darmo

Dlaczego tak wiele osób szuka nie swoich pewniaków zamiast skupić się na analizie meczów? Trudno to jednoznacznie stwierdzić, ale wydaje się, iż zazwyczaj wiele z nas ma większe zaufanie do bardziej doświadczonych typerów.

Na pewno darmowe strony z typami nie zaszkodzą, ale zawsze musicie pamiętać, by przede wszystkim rozwijać własne umiejętności typerskie. Nigdy, przenigdy nie możecie opierać swojej gry jedynie na cudzych typach, gdyż prędzej czy później obróci się to przeciwko wam.

sts freebet kod promocyjny
sts freebet kod promocyjny

Grasz dopiero swój pierwszy kupon u bukmachera online? Owszem, czytanie analiz innych graczy może wam pomóc w ustawieniu odpowiedniego myślenia, ale nie pomoże wam regularnie wygrywać i stać się dobrym, niezależnym typerem!

Darmowe strony z typami STS

Przede wszystkim musisz zdecydować, gdzie chcesz obstawiać i na jakim sporcie znasz się najlepiej. Pamiętaj, że tylko granie w STS lub u innych legalnych bukmacherów jest zgodne z prawem!

Chcesz, być pewny, że w gąszczu amatorskich blogów i pseudo opinii ekspertów znajdziesz coś naprawdę wartościowego? W takim razie trzymaj się następujących zasad:

  • Nigdy nie płać za typy – dobrzy gracze nie potrzebują zarabiać w taki sposób
  • Śledź tylko strony, które mają już jakąś historię
  • Sprawdź autora bloga. Być może na co dzień w ogóle nie zajmuje się sportem, a nawet nie ma nic z nim wspólnego. Łatwo w dzisiejszych czasach paść ofiarą oszusta!
  • Nie ryzykuj zbyt wiele!
  • Przede wszystkim graj swoje typy, a pewniaki innych nie będą dla ciebie tylko alternatywą

Jeżeli chcecie wygrywać, a nie przegrywać, zapomnijcie o drodze na skróty. Bukmachera pozwala na zdobywanie pieniędzy, ale na pewno nie jest to tak łatwe, jak pisze się na niektórych portalach oferujących „cudowne” systemy ze stuprocentową skutecznością.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.