Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Granie w STS przez internet

Chciałbyś postawić kupon w STS przez internet, by nie stać w kolejkach w punkcie stacjonarnym? Żaden problem – możesz to zrobić w czterech bardzo prostych krokach!

Granie w STS przez internet
Granie w STS przez internet

Niektórym wydaje się, że obstawianie meczów przez internet jest skomplikowane. Nic bardziej mylnego – stawianie kuponów na stronie internetowej bukmachera jest nawet znacznie łatwiejsze od gry w punkcie naziemnym!

STS to bez dwóch zdań najpopularniejszy polski bukmacher. Od kilku lat z powodzeniem działa online i właśnie dlatego dzisiaj skupimy się na jego ofercie.

Jeżeli chcesz obstawić swój pierwszy kupon w STS przez internet, musisz przede wszystkim dokonać rejestracji w portalu. Na szczęście, całość trwa mniej niż 60 sekund, a wszystko dlatego, że nie musimy od razu przesyłać danych do weryfikacji takich jak skan dowodu osobistego.

Poniżej prezentujemy wam krótki poradnik wideo prezentujący to, w jaki sposób stawia się na mecze na stronie STS. Mimo że za przykład posłużyło nam spotkanie Ligi Mistrzów, gra w ten sposób może być prowadzona w przypadku wszystkich sportowych rozgrywek.

Obejrzyj, jak postawić kupon w STS przez internet:

Granie u bukmachera online ma jeszcze jedną zaletę, o której wcześniej nie wspomnieliśmy. Mowa tu o bonusach powitalnych na start. Są to prezenty, jakie zgarnia się za samo założenie konta bądź dokonanie pierwszej wpłaty pieniędzy na typowanie.

W chwili obecnej STS daje nowym graczom 27 PLN jako bonus bez depozytu i do 1000 PLN za wpłatę numer jeden. Pamiętajcie, że jest to tylko oferta z kodem promocyjnym „BETONLINE„, który wykorzystać należy w formularzu rejestracyjnym!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button