Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Obstawianie cen paliw. Jak zarabiać u bukmachera na podwyżkach i obniżkach?

Nie tylko na sport można grać u bukmachera. Jeżeli chcemy regularnie zarabiać na nietypowych zakładach, być może zainteresuje nas obstawianie cen paliw. Na czym ono polega i jakie są potencjalne zyski?

Obstawianie cen paliw. Jak zarabiać u bukmachera na podwyżkach i obniżkach?
Obstawianie cen paliw. Jak zarabiać u bukmachera na podwyżkach i obniżkach?

Cena paliwa w Polsce – jaka będzie w przyszłym tygodniu?

Wielu z nas posiada samochody, ale nie tylko dla zmotoryzowanych ceny paliw mają duże znaczenie. Kursy za baryłkę ropy determinują, ile będzie kosztowała żywność, usługi kurierskie i wiele innych. Nie bez powodu tak wiele osób szuka informacji o tym, jaka będzie cena paliwa w Polsce w najbliższych dniach czy miesiącach.

Bez względu na to czy jeździmy samochodem, czy nie, u bukmachera możemy co jakiś czas obstawiać na to o ile cena paliwa zmieni się w danym okresie. Najczęściej jest to tydzień – gramy czy będzie to więcej niż kwota X, czy może mniej. W zależności, jak obstawiamy, wygrywamy sumę równą stawce pomnożonej przez kurs danego wariantu.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Im bardziej prawdopodobny scenariusz wybieramy, tym mniejszy kurs. Przykładowo: 1.60 pozwala na zarobienie 60 złotych za każde wydane 100 złotych minus podatek. W przypadku kursu 2.50 jest to już aż 150 złotych zysku (w uproszczeniu, gdyż nie podajemy tutaj wyliczeń podatkowych).

Czy u bukmachera można obstawiać ceny paliw?

Rynek bukmacherski nie jest taki sam, jak był jeszcze kilka lat temu. Obecnie w ofercie firm branżowych znajdziemy znacznie więcej specjalnych zakładów, a sam sport – chociaż nadal bardzo popularny – zaczyna czasem ginąć w gąszczu kursów na wydarzenia związane z grami, polityką, ekonomią, programami rozrywkowymi, a nawet… pogodą (zakłady bukmacherskie na pogodę cieszą się dużym zainteresowaniem).

Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest obstawianie cen paliw, a to wszystko u legalnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów. Doskonałym przykładem jest marka www.Betfan.pl, u której znajdziemy właśnie taki rodzaj zakładów na wydarzenia ekonomiczne. Niestety, nie ma szans, by zagrać na nie w punktach naziemnych, dlatego jedyną dostępną opcją jest internet.

Zakłady bukmacherskie na ceny paliw
Zakłady bukmacherskie na ceny paliw

Typy na ceny paliw. Gdzie grać i jak postawić kupon?

Jeżeli chcemy grać typy na ceny paliw, nie pozostaje nam nic innego jak wejść na stronę www.Betfan.pl i przejrzeć aktualną ofertę. Wszystko, co potrzebne znajdziemy w zakładce „Rozrywka” w dziale „Ekonomia”.

Dostęp do zakładów online mają tylko osoby zarejestrowane u bukmachera Betfan. Konto można w kilka chwil założyć na www.Betfan.pl, a kod promocyjny „BETONLINE” pozwala na zdobycie dodatkowej premii na start! Oto, co można otrzymać:

  • 3×777 PLN w formie powiększonych wygranych
  • 600 PLN zakład bez ryzyka – 100, 200 i 300 PLN za trzy pierwsze wpłaty
  • 15 darmowych kuponów bukmacherskich na różne wydarzenia sportowe i nie tylko

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button