Najnowszy kod promocyjny Eleven Sports pozwala na odebranie aż 30% zniżki na mecze online przez internet. Poznaj szczegóły na ten temat już teraz!

Najnowszy kod promocyjny Eleven Sports. Co wpisać?
Najnowszy kod promocyjny Eleven Sports. Co wpisać?

Kod promocyjny Eleven Sports

Eleven Sports umożliwia oglądanie transmisji z bardzo wielu imprez sportowych. W kanałach tej platformy znajdą coś dla siebie miłośnicy piłki nożnej, tenisa, sportów motoryzacyjnych czy piłki ręcznej.

Chociaż program kojarzony jest głównie z operatorami sieci kablowych, można korzystać z jego oferty także przez internet. Do wyboru są trzy pakiety – od miesięcznego do rocznego.

Dzięki najnowszej promocji każdy nowy użytkownik Eleven Sports online może otrzymać 30% zniżki na dwa najdłużej działające pakiety. Przy największym z nich to oszczędność nawet w granicach 50 PLN.

Mecze online bez opłat

Wykupując dostęp do ES przez internet, wydarzenia sportowe można oglądać na urządzeniach mobilnych oraz w tradycyjny sposób na stronie internetowej.

Największą wadą transmisji poprzez platformę Eleven jest to, że trzeba dokonywać regularnych opłat, by nie stracić dostępu. Na szczęście, nie jest tak w przypadku wszystkich legalnych stron, gdzie dostępne są mecze w internecie.

Jeżeli interesuje was tylko oglądanie sportu za darmo, możecie skorzystać z tego, co oferuje marka Fortuna. Ten najpopularniejszy legalny bukmacher w Polsce daje graczom streamy z ligi hiszpańskiej, niemieckiej i nie tylko. Dodatkowo, można u niego oglądać wszystkie spotkania rozgrywane w ramach tenisowych turniejów wielkoszlemowych!

Jeżeli nie masz konta w Fortunie, a chciałbyś oglądać mecze w internecie bez żadnych opłat, po prostu wypełnij formularz rejestracyjny. Pamiętaj, że tylko przyp zakładaniu profilu możesz wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.