Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Eurojackpot zasady gry – jak grać żeby wygrywać?

Eurojackpot jest jedną z kilku gier losowych dostępnych w ofercie Lotto – usługi prowadzonej przez Totalizator Sportowy, stanowiący spółkę skarbu państwa. Sama w sobie zakłada składanie kuponów przez obywateli 18 państw europejskich (w tym Polski), a wygrane są w niej prezentowane w walucie euro, choć nie tylko to ją wyróżnia.

eurojackpot jak grać żeby wygrać
Eurojackpot zasady gry – jak grac żeby wygrywać pieniądze?

Eurojackpot – zasady i podstawowe informacje

W Eurojackpot postawić możemy w sumie siedem liczb – pięć z puli pięćdziesięciu oraz dwie z puli dziesięciu (prowadzone są dwa losowania, następujące bezpośrednio po sobie). Jest to jedyna gra, w której jest aż 12 opcji (stopni) wygranych. Mowa o sytuacjach, w których poprawnie wytypujemy:

 1. 5 liczb z 50 i 2 liczby z 10 – przy trafieniu każdej z możliwych do trafienia liczb otrzymujemy nagrodę gwarantowaną w wysokości 10 milionów euro (około 45 milionów złotych) – przeznaczane jest na nią 12% puli całkowitej. Oprócz tego osoby, które trafią wszystko dostaną 36% całej puli do podziału między każdym z nich.
 2. 5 liczb z 50 i 1 liczbę z 10 – podział kwoty na wszystkich, którzy to wytypują wynosi 8,5% całej puli.
 3. 5 liczb z 50 – podział na poziomie 3% całej puli.
 4. 4 liczby z 50 i 2 liczby z 10 – podział na poziomie 1% całej puli.
 5. 4 liczby z 50 i 1 liczbę z 10 – podział na poziomie 0,9% całej puli.
 6. 4 liczby z 50 – podział na poziomie 0,7% całej puli.
 7. 3 liczby z 50 i 2 liczby z 10 – podział na poziomie 0,6% całej puli.
 8. 2 liczby z 50 i 2 liczby z 10 – podział na poziomie 3,1% całej puli.
 9. 3 liczby z 50 i 1 liczbę z 10 – podział na poziomie 3% całej puli.
 10. 3 liczby z 50 – podział na poziomie 4,3% całej puli.
 11. 1 liczbę z 50 i 2 liczby z 10 – podział na poziomie 7,8% całej puli.
 12. 2 liczby z 50 i 1 liczbę z 10 – podział na poziomie 19,1% całej puli.

Z uwagi na ilość poziomów oraz uczciwy podział, Eurojackpot pozwala wygrać nawet osobom, którym nie uda się trafić wszystkiego. Warto wspomnieć, że gracze z Polski mogą tutaj wygrać więcej za sprawą tego, że wypłaty w Eurojackpot są realizowane w euro. Oznacza to, że wysokość wygranych może zostać zwiększona za sprawą korzystnego kursu.

darmowe bonusy w betfan
3x 77 PLN i 15 zakładów za darmo w Betfan

Eurojackpot – fakty, o których trzeba wiedzieć

 • Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy piątek między godziną 20:00 a 21:00. Wyniki Eurojackpot zawsze aktualne można śledzić na portalu BetOnline.
 • Wyniki Lotto z tej właśnie loterii można znaleźć na oficjalnej jej stronie, gdzie trafiają również transmisje kolejnych losowań. Można je też znaleźć na serwisach zewnętrznych, których plusem jest możliwość przeglądu historii transmisji i wyników.
 • Odbiór wygranej możliwy jest w punktach Lotto, ale i kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego – w tym pierwszym przypadku wypłacane są wyłącznie wygrane do 2280 złotych. Te powyżej podlegają ewidencji, w związku z czym konieczne jest wylegitymowanie się, ale i odprowadzenie od nich podatku (ten opłaca Totalizator Sportowy, w momencie wypłacania wygranej pobierając z niej 10% właśnie na poczet podatku).
 • Kupon otrzymany po zagraniu jest jedynym dowodem na ewentualną wygraną – trzeba go zatem zachować, by być do niej uprawnionym. Istnieje konieczność pokazania go przy okazji odbierania tejże wygranej.
 • Kwota wygranej za wytypowanie zależy nie tylko od puli przeznaczonej na nie. Jest bowiem dzielona na wszystkich zwycięzców. Gwarantowane są tylko środki za wygraną 1. stopnia.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button