Na stronie legalnej BetClic.pl można oglądać mecze za darmo. Co trzeba zrobić, by włączyć transmisję? Przygotowaliśmy dla was specjalny poradnik, który wyjaśnia wszystko od A do Z!

Betclic meczyki online

Musisz pamiętać o tym, że tylko osoby zarejestrowane u bukmachera mają prawo do korzystania ze streamów online. Musisz zatem przejść przez zakładanie konta (pamiętaj, że tylko wtedy możesz wykorzystać BetClic kod promocyjny!).

Wszystkie dostępne na stronie BetClic mecze są zgodne z prawem, a to oznacza, iż korzystanie z nich nie wiąże się z żadnymi przykrymi konsekwencjami. Za dostęp do nich nie musimy też w ogóle płacić!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Mecze za darmo w Betclic Polska

W jaki sposób włączyć mecz online na stronie BetClic? Jest to naprawdę prosta sprawa, bo wszystko sprowadza się jedynie do kilku kliknięć myszką albo dotknięć ekranu!

ZOBACZ VIDEO, jak wyłączyć mecz na stronie marki BetClic:

Piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka – to tylko niektóre propozycje dostępne w BetClic TV. Co bardzo istotne, również BetClic na telefon pozwala na oglądanie transmisji!

Interesuje cię bonus bez depozytu BetClic, a może polujesz na inne tego typu oferty? Zaglądaj do naszego portalu, by być zawsze na bieżąco z akcjami promocyjnymi u legalnych bukmacherów!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl