Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Czy łatwo obstawia się mecze ligi holenderskiej (Eredivisie)?

Liga holenderska uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych na świecie. Z uwagi na sukcesy reprezentacji Holandii na wielu większych turniejach, stała się popularna również w Polsce, a obecnie coraz chętniej sięgają po nią nie tylko kibice, ale i typerzy. Nic więc dziwnego, że wielu polskich operatorów przyjmujących zakłady bukmacherskie posiada ją w swojej ofercie. Jak jednak ją typować, by odnosić w tym sukcesy? Na co zwrócić szczególną uwagę? Którzy bukmacherzy prezentują najszerszą ofertę właśnie na nią?

Czy łatwo obstawia się mecze ligi holenderskiej (Eredivisie)?
Czy łatwo obstawia się mecze ligi holenderskiej (Eredivisie)?

Jak typować ligę holenderską u polskich bukmacherów?

Zakłady bukmacherskie na ligę holenderską cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Warto więc wiedzieć, jak skutecznie realizować własne typy bukmacherskie właśnie w obrębie tej ligi, tak specyficznej i jedynej w swoim rodzaju. Aby były one trafione i zawsze poparte wiedzą, a nie szczęściem, zadbajmy o to, by:

  • Dokładnie przeanalizować strukturę ligi – ważne jest, aby zorientować się w aktualnej fazie rozgrywek, która ma niebagatelny wpływ na przebieg kolejnych meczów. Liczy się też pozycja każdej z drużyn w tabeli ligowej, mająca wpływ na jej morale, ale i podejście do kolejnych spotkań.
  • Dokonać analizy każdej z drużyn i najlepszych zawodników w jej obrębiezakłady bukmacherskie bez dogłębnej i jak najbardziej szczegółowej analizy nigdy nie będą tymi skutecznymi. Zadbajmy o dowiedzenie się na temat tego, jakie są mocne i słabe strony wszystkich zespołów, wyposażmy się w informacje na temat wschodzących gwiazd (a w lidze holenderskiej jest ich sporo) i bądźmy na bieżąco z rynkiem transferowym.
  • Obstawiać tylko w sposób dla nas bezpieczny – powinniśmy stronić od kuponów akumulacyjnych, będących najbardziej ryzykownymi – można je traktować jako ciekawostkę i odskocznię, ale nigdy jako takie, których używa się przy swoim codziennym obstawianiu. Kupony SOLO są znacznie bezpieczniejsze, a również pozwalają na sowite wygrane – jeśli oczywiście będziemy stawiać na właściwe opcje.
  • Zwrócić uwagę na charakterystykę ligi holenderskiej – liga holenderska jest mieszanką dobrej techniki, finezji oraz mocnych indywidualności, na których niemal każdy zespół bazuje. Zrozummy, co nią rządzi, a będzie nam się obstawiało lepiej i skuteczniej.
  • Odnajdywać sprawdzone typy bukmacherskie na tę ligętypy bukmacherskie na ligę holenderską znajdziemy między innymi w Internecie, ale i w obrębie telewizji pokrywających tę ligę. Możemy je wykorzystać jako wskazówki do budowania swoich własnych typów i późniejszej ich realizacji. 
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Bukmacherzy z najsolidniejszą ofertą na Eredivisie

Choć liga holenderska cieszy się w naszym kraju sporym zainteresowaniem, nie wszyscy bukmacherzy posiadają ją w swojej ofercie. Ci z kolei, których oferta obejmuje rozgrywki w jej obrębie nie zawsze skupiają się na tym, by pokrywać ją w stu procentach, faworyzując albo inne ligi, albo też chociażby zakłady na legalny poker. Poniżej przedstawiamy dwóch bukmacherów, u których zawsze możemy liczyć na dobre pokrycie ligi holenderskiej i bardzo atrakcyjne warunki jej obstawiania.

Liga holenderska w STS

Eredivisie obstawianie online
Eredivisie obstawianie online

Star-Typ Sport przedstawia jedną z najsolidniejszych ofert na ligę holenderską. Jest ona przez niego pokrywana w niemal kompletny sposób, z bardzo kuszącymi kursami oraz wieloma opcjami bukmacherskimi. Sporo spośród wszystkich meczów w jej obrębie STS udostępnia w modelu „na żywo”. Sam bukmacher ubarwia czekanie na kolejne mecze w ramach tej ligi ofertą na usługi dodatkowe, w tym między innymi na legalny poker, którego obstawianie umożliwia od stosunkowo niedawna.

Liga holenderska w Fortunie

Fortuna, a zatem jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich operatorów, również prezentuje swoją ofertę na ligę holenderską, pod bardzo wieloma względami bezkonkurencyjną i bezsprzecznie atrakcyjną. Solidne kursy, wiele opcji bukmacherskie i dobre jej pokrycie modelem na żywo to tylko niektóre z rzeczy, na które można u niej liczyć. Ofertę dodatkowo wzbogacają atrakcyjne bonusy, nie tylko powitalne, ale również te skierowane do stałych graczy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button