Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Tenis – pewniaki bukmacherskie

Jeżeli miałoby się wskazać dyscyplinę sportu, która cieszy się największą popularnością na świecie, obok piłki nożnej z pewnością stanąłby tenis, który już od dziesiątek lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko kibiców, ale i osób zajmujących się zakładami bukmacherskimi. W naszym poradniku zaprezentujemy szereg porad związanych z jego obstawianiem – takich, które uczynią je nie tylko przyjemniejszym, ale też (a może przede wszystkim) skuteczniejszym.

Tenis - pewniaki bukmacherskie
Tenis – pewniaki bukmacherskie

Jak dobrze obstawiać mecze tenisowe?

Tenis – co trzeba wiedzieć?

Tenis jest sportem specyficznym, co powinno rzutować na nasze typy bukmacherskie. Przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na to, że jest on dyscypliną indywidualną, w znacznym stopniu bazującą na umiejętnościach i kondycji. Poznajmy jego zasady, zrozummy, co jest w nich najważniejsze, a zakłady bukmacherskie w jego obrębie będą dla nas czystą przyjemnością.

Analiza przedmeczowa meczów tenisowych

Analiza w tenisie jest niezwykle istotna i znacznie prostsza, niż w przypadku sportów drużynowych. Mamy w końcu do czynienia z zaledwie dwoma zawodnikamiW jej trakcie zwróćmy szczególną uwagę na takie aspekty, jak:

  • nawierzchnia kortu – niektórzy tenisiści radzą sobie lepiej na nawierzchni ziemnej, inni na trawiastej, jeszcze inni – na tej twardej;
  • poprzednie spotkania tenisistów, potrafiące wiele powiedzieć na temat ich aktualnej formy;
  • fazę w danym turnieju – jeżeli dany tenisista nie będzie miał szans na jego wygranie, może to rzutować na jego grę. Im później w turniej, tym zawodnicy są też bardziej zmęczeni.
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Kontuzje zawodników – nie możesz tego bagatelizować!

Kontuzje są czymś, co w tenisie przydarza się niebywale często i nawet te, z których uda się wyjść danemu zawodnikowi są w stanie przysporzyć mu nie lada problemów i doprowadzić do tak zwanego kreczu, a zatem poddania spotkania w jego trakcie, właśnie z uwagi na kontuzję i niemożliwość kontynuowania walki. Śledźmy więc na bieżąco stan zdrowia każdego z tenisistów i każdej z tenisistek. 

Kupony AKO – warto grać czy nie?

Kupony akumulacyjne nie są polecane jako główne, na których będziemy bazować nasze zakłady bukmacherskie. Sytuacja z nimi jest podobna, jak w przypadku większości innych sportów (ale i usług dodatkowych, jak legalny poker czy sporty wirtualne) – są bardziej ryzykowne, bo wymagają od nas poprawnego wytypowania kilku różnych spotkań i o ile tenis jest sportem znacznie bardziej przewidywalnym niż inne dyscypliny, tego typu kupony wciąż przegrywają z kuponami SOLO.

Zakłady 1X2 to jeszcze nie wszystko

Nie zamykajmy się w obrębie wskazywania zwycięzcy danego spotkania. Często inne opcje są w stanie dać nam znacznie większe wygrane. Jeśli tylko posiadamy odpowiednią wiedzę analityczną, nasze typy bukmacherskie realizujmy również na innych polach, w szczególności tych najbardziej opłacalnych.

Tenis pewniaki bukmacherskie
Tenis pewniaki bukmacherskie

Bukmacherzy z najciekawszą ofertą na tenis

Z uwagi na jego popularność, tenis znajduje się w ofercie każdego szanującego się i działającego legalnie na terenie naszego kraju bukmachera. W związku z tym naturalnym jest, że ciężko będzie nam wybrać tego, u którego zdecydowanie warto realizować własne typy bukmacherskie na tenis. Poniżej prezentujemy profile tych operatorów, których oferta na tę dyscyplinę jest najciekawsza, a od których inni bukmacherzy starają się czerpać wiedzę i uczyć.

Oferta STS na tenis

STS już od wielu lat pełni rolę lidera na polskim rynku bukmacherskim – nie jest więc zaskoczeniem fakt, że w bardzo dobry sposób pokrywa on również tenis. Proponuje solidne kursy, pokrywa większość rozgrywek i daje dostęp do ciekawych bonusów, ale i usług dodatkowych (jak na przykład legalny poker).

Oferta Fortuny na tenis

Fortuna jest bukmacherem, który również nie bagatelizuje wagi i popularności tenisa w Polsce, prezentując bardzo szeroką ofertę na niego, niejednokrotnie opatrując ją bardzo konkurencyjnymi kursami i opcjami bukmacherskimi niedostępnymi u konkurencji. Poza tym wszystkim daje dostęp do dobrze działającego programu lojalnościowego i mnóstwa solidnych bonusów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button