Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Blackjack online. Karty legalne przez internet dla Polaków

Blackjack jest jedną z gier karcianych, które nieodzownie towarzyszą każdemu kasynu i to z nim właśnie najbardziej się kojarzą. Już jakiś czas temu jednak trafił również do oferty zagranicznych bukmacherów, a niedługo później zaczęli go wprowadzać również polscy bukmacherzy. Specyfika jego obstawiania oraz unikatowa formuła zaczęły przyciągać do niego masę typujących. Jak tak właściwie powinno się go ugryźć? W jaki sposób go obstawiać, by odnosić w tym sukcesy? To opiszemy w tym poradniku.

Blackjack online. Karty legalne przez internet dla Polaków
Blackjack online. Karty legalne przez internet dla Polaków

Zakłady bukmacherskie na blackjack – czy są legalne?

Jak już zostało przez nas wspomniane, blackjack jest grą karcianą i jako taka kojarzy się z kasynem. Pod wątpliwość poddaje się zatem jego obecność w ofercie polskich bukmacherów, którzy są prawnie zobowiązani do ograniczania się wyłącznie do oferty bukmacherskiej.

Okazuje się jednak, że bukmacherzy legalny blackjack udostępniają w nieco innej formie, zamieszczając na swoich stronach jego profesjonalną transmisję (przygotowywaną na żywo przez zewnętrzną firmę, bazującą na prawdziwej losowości, a nie algorytmach komputerowych, kompletnie od bukmachera niezależną), a następnie opatrując ją kursami i opcjami bukmacherskimi. Z perspektywy typującego wygląda to więc tak, że nie bierze on udziału w rozdaniach – obserwuje przebieg ich symulacji, a następnie podejmuje decyzje bukmacherskie. To zatem czyste zakłady bukmacherskie, a nie hazard w jakiejkolwiek innej jego postaci.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Jak realizować własne typy bukmacherskie na blackjack?

Ze względu na bardzo szybką formułę, rozwiązywanie składanych kuponów w zaledwie kilka minut i luźną atmosferę tworzoną przez całą usługę, typowanie blackjacka wydaje się być niezwykle proste. Rzeczywiście, jeżeli nie celujemy w bycie w to dobrym, nie wymaga od nas mnóstwa umiejętności. Inaczej ma się jednak sprawa, jeśli chcemy typować i mieć z tego jakieś korzyści. Wtedy musimy się do tego znacznie bardziej przyłożyć. Poniżej przedstawiamy szereg wskazówek, które z pewnością nam w tym pomogą i sprawią, że nasze typy bukmacherskie będą bardziej trafione i po prostu skuteczniejsze.

  1. Przygotujmy się do typowania – doskonałe przygotowanie to rzecz święta. Tutaj powinno zakładać przede wszystkim jak najdokładniejsze zapoznanie się z interfejsem – można to zrobić po prostu sięgając po wersję demonstracyjną, do której dostęp daje większość dostawców gier karcianych (musimy odwiedzić bezpośrednio Betgames lub TVBet). Interfejs to nie wszystko – warto pooglądać co najmniej kilka rozdań, by zobaczyć, jak one rzeczywiście wyglądają i obstawiać „na sucho”. Nabieranie doświadczenia znacznie pomaga w podejmowaniu dobrych decyzji bukmacherskich.
  2. Nie poddawajmy się emocjom – z uwagi na formułę blackjacka oraz tempo każdego z rozdań, potrafi on budzić ogromne emocje – jeśli te znacznie oddziałują na nasz proces obstawiania, powinniśmy ochłonąć. Blackjacka można obstawiać całodobowo – możemy więc wrócić do typowania, gdy tylko trochę odpoczniemy.
  3. Nie wchodźmy w niepewne opcje – jeżeli nie jesteśmy do końca przekonani co do naszej opcji bukmacherskiej, po prostu poczekajmy czy to na kolejną fazę rozdania, czy też na następne rozdanie. Nie warto ryzykować – zwłaszcza, że rozdanie w blackjacku trwa zaledwie kilka minut i można bez problemu poczekać na moment, w którym własnego typu będzie się bardziej pewnym.
  4. Śledźmy rozgrywkę od samego jej początku – nie warto wchodzić w rozdanie w jego trakcie. Śledzenie go od początku da nam pełną wiedzę na temat tego, co tak właściwie rozgrywa się na ekranie – dzięki niej nasze decyzje będą bardziej logiczne i po prostu skuteczniejsze. Straćmy kilka minut i poczekajmy, aż krupier zainicjuje kolejne rozdanie.
  5. Poznajmy zasady – podstawą skutecznego obstawiania jest doskonała znajomość zasad blackjacka konkretnie u bukmachera, u którego obstawiamy. Gra ta jest na tyle popularna, że z pewnością ją kojarzymy – zasady, które poznaliśmy w dzieciństwie mogą się jednak różnić od tych, jakie prezentują operatorzy z ofertą na zakłady bukmacherskie. Dowiedzmy się więcej, a na pewno w naszym obstawianiu będziemy znacznie skuteczniejsi.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button