Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bonus bez wpłaty STS – jak go prawidłowo odebrać?

W STS bonus bez wpłaty to aż 29 PLN do odebrania po założeniu konta. Co trzeba wiedzieć na temat tej promocji – jak brzmi kod promocyjny i kiedy bonusu można nie dostać?

Bonus bez wpłaty STS - jak go prawidłowo odebrać?
Bonus bez wpłaty STS – jak go prawidłowo odebrać?

STS daje na start kasę i to za darmo!

Bukmacher STS wyróżnia się na tle konkurencji ofertą dla nowych graczy, a bonus bez depozytu jest na to najlepszym dowodem. Każdy, kto zarejestruje konto na stronie internetowej www.STS.pl ma prawo do otrzymania premii, która wynosi aż 29 PLN. Kasę otrzymuje się za darmo, ponieważ nie trzeba dokonywać jakiejkolwiek wpłaty!

Rejestracja konta na stronie STS online to kwestia kilku chwil. Nawet jeśli robimy to po raz pierwszy, wypełnienie formularza nie powinno zająć nam więcej niż kilkadziesiąt sekund. Trzeba jednak o pewnych rzeczach pamiętać i to jeszcze przed przystąpieniem do zapisywania się do bukmachera!

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

STS kod promocyjny to przepustka do premii bez wpłaty!

Jeżeli chcemy otrzymać przygotowany przez STS bonus bez depozytu, przy rejestracji konta potrzebujemy wykorzystać kod promocyjny. To krótkie hasło „BETONLINE„, ale jednocześnie nasza przepustka do 29 PLN bez wpłaty.

Niepotrzebnie wiele osób obawia się wpisywania kodu promocyjnego. Jest to proces mało skomplikowany, który przygotowano z myślą o zupełnych laikach. Niestety, jeżeli zapomnimy wpisać go przy rejestracji, później nie będziemy już mieli takiej możliwości. Tym samym przepadnie nam 29 PLN, które jest obiecane na start.

STS oferuje bonus także w wersji mobilnej

Jeżeli nie mamy akurat pod ręką komputera, poradzimy sobie nawet na urządzeniu mobilnym. Przenośna edycja strony www.STS.pl nie jest okrojona z podstawowych funkcji, dzięki czemu można załatwić w niej dosłownie wszystko!

Do rejestracji nie jest potrzebna nawet aplikacja mobilna, chociaż jej pobranie na pewno ułatwia sprawę, kiedy już mamy konto i chcemy szybko obstawiać czy oglądać mecze za darmo.

Bonus bez depozytu to jeszcze nie wszystko. W STS można dostać nawet ponad 1200 PLN!

Jak wpisać kod promocyjny u bukmachera?
Jak wpisać kod promocyjny u bukmachera?

Mimo że najwięcej mówi się o promocji STS bonus bez depozytu, nikt nie powinien zupełnie lekceważyć informacji o innych bonusach bukmacherskich za rejestrację.

Na stronie www.STS.pl przy pierwszej wpłacie nowi klienci dostają premię 100% do 1200 PLN, a kiedy spróbują zagrać w STS Betgames (legalne karty online) – mogą liczyć na 20 PLN w formie bezpiecznego zakładu.

Promocja powitalna STS to jedyna w swoim rodzaju oferta, która charakteryzuje się prostymi zasadami. Na naszej stronie znajdziecie jeszcze wiele informacji na jej temat!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button