Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

STS oferta na dziś. Obstawianie przez internet – zakłady, bonusy, mecze i promocje

STS (Star-Typ Sport) to w chwili obecnej jeden z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim szybkiemu reagowaniu na potrzeby rynku, po części podyktowane działaniami konkurencji, a po części – zmieniającymi się trendami na polu zakładów wzajemnych. Jaka jest oferta STS na dziś i na co można liczyć odwiedzając jego serwis w dniu dzisiejszym?

STS oferta na dziś. Obstawianie przez internet - zakłady, bonusy, mecze i promocje
STS oferta na dziś. Obstawianie przez internet – zakłady, bonusy, mecze i promocje

Oferta sportowa (i nie tylko) STS na dziś

Dziś STS wychodzi do polskich typerów z bardzo atrakcyjną ofertą na zakłady wzajemne, przede wszystkim w obrębie piłki nożnej oraz e-sportów, ale i tenisa. Bukmacher przygotował bardzo atrakcyjne kursy na każde spotkanie, a także szeroką paletę zdarzeń, które można obstawiać. Co ciekawe, większość dzisiejszych spotkań możemy obstawiać nie tylko w module przedmeczowym, ale i na żywo. Część z nich opatrzona została transmisjami, które wspomagają cały proces.

Warto zwrócić uwagę na dzisiejsze „Hity dnia” w STS – są to uważnie wyselekcjonowane spotkania, na które bukmacher przygotował specjalne, mocno konkurencyjne kursy. Podobnie ma się sprawa z meczami wchodzącymi w skład „Superoferty” – spieszmy się jednak, gdyż ta jest mocno ograniczona czasowo.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Gdzie znaleźć aktualną ofertę STS na dziś?

Najlepszym sposobem na sprawdzenie, co w dniu dzisiejszym ma do zaoferowania bukmacher STS jest odwiedzenie jego lokali stacjonarnych, których w chwili obecnej jest blisko pięćset. W każdym z nich można nie tylko sprawdzić tę ofertę, ale i z niej skorzystać. Warto też odwiedzać jego serwis internetowy, na łamach którego znaleźć można promocje i oferty prezentowane wyłącznie przez ten kanał dystrybucyjny.

Głównym bonusem, z którego można skorzystać w obrębie serwisu bukmacherskiego STS jest bonus powitalny. Przeznaczony on został dla nowych graczy i przyznaje nam darmowe środki na grę stanowiące podwojenie naszej pierwszej wpłaty, nawet do 1200 złotych. Aby skorzystać z tej oferty musimy zaznaczyć taką chęć w czasie naszej rejestracji – automatycznie trafią one na nasze konto po pierwszym doładowaniu. Pojawią się na koncie bonusowym, osobnym od tego głównego – aby móc je później wypłacić, konieczne będzie dokonanie przynajmniej trzykrotnego obrotu nimi. Jeżeli zatem pozyskamy 100 złotych w bonusie (za wpłatę o dokładnie takiej wartości), będziemy musieli wydać 300 złotych na grę (konieczne będzie zatem wygrywanie), by przenieść je na saldo główne i móc chociażby wypłacić je na konto bankowe.

W ofercie STS na dziś można skorzystać również z tak zwanej akcji specjalnej, w ramach których można pozyskać dodatkowe środki z puli aż 35 tysięcy. Aby to zrobić, wystarczy zapisać się do akcji na odpowiedniej podstronie, a następnie zagrać za minimum 15 złotych na kuponach zawierających co najmniej cztery różne zdarzenia. Jeżeli okażą się wygrane (w akcji może wziąć udział maksymalnie 5 takich kuponów), pozyskamy swój udział w ramach wspomnianej puli (poza właściwą wygraną, oczywiście).

Każdy zarejestrowany w STS może oglądać darmowe mecze online. Sprawdźcie, jak to wygląda w praktyce:

Betgames i Sporty Wirtualne w STS

Dziś STS daje szansę spróbowania swoich sił w Betgames – jego stosunkowo nowej, bo wprowadzonej pod koniec ubiegłego roku usłudze, w której obstawiamy na żywo symulacje gier karcianych. Co ważne, nie są one przeprowadzane na podstawie komputerowego algorytmu, jak sporty wirtualne, o których więcej powiemy za chwilę, ale prowadzi je prawdziwy krupier. Istotnym faktem jest to, że nie gramy tutaj w gry karciane, a zaledwie obstawiamy ich przebieg.

Bardzo dobrze prezentuje się również dzisiejsza oferta STS w kwestii Sportów Wirtualnych. W jej ramach możemy obstawiać symulacje (przeprowadzane przez algorytm komputerowy) meczów w piłkę nożną, tenis oraz koszykówkę, ale też wyścigów koni i psów. Symulacje te prezentowane są na autorskim silniku i przeprowadzane są w trybie przyspieszonym (jak chociażby skróty spotkań piłkarskich).

Oferta STS na dziś – w skrócie

  • Bonus powitalny – za sprawą bonusu powitalnego pozyskamy nawet 1200 złotych na darmową grę, ale tylko gdy jesteśmy nowymi graczami i wyrazimy taką chęć w czasie rejestracji – koniecznie to zróbmy!
  • Bonus bez depozytu – aż 29 PLN za darmo po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu
  • Akcja specjalna dla stałych i nowych klientów – udział w akcji specjalnej nic nie kosztuje – zadbajmy więc o to, by do niej dołączyć. Pamiętajmy jednak, że biorą w niej udział tylko kupony z czterema zdarzeniami (dokładnie czterema – nie mniej i nie więcej) oraz stawką całkowitą wynoszącą przynajmniej 15 złotych.
  • Zdarzenia specjalne, nie tylko sportowe – w ofercie STS znajduje się możliwość obstawiania nie tylko spotkań sportowych, ale i wydarzeń ze świata rzeczywistego, w tym z polityki. Dziś na przykład królują tutaj typy na wybory prezydenckie, które mają się wkrótce odbyć w naszym kraju.
  • Sporty wirtualne oraz ligi alternatywne – STS oferuje dziś bardzo szeroki wybór spotkań w obrębie sportów wirtualnych, ale i lig alternatywnych – swoistej nowości w jego ofercie, pozwalającej na obstawianie bardzo rzeczywistych, bo bazujących na danych statystycznych i historycznych symulacji w czasie rzeczywistym, ze standardowym czasem ich trwania (90 minut w przypadku piłki nożnej).

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button