Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Typy bukmacherskie na e-sport – skąd je brać i jak obstawiać, by wygrywać?

E-sport jest coraz prężniej rozwijającą się gałęzią sportu, z miesiąca na miesiąc przyciągającą rzesze nowych wielbicieli. Postęp technologiczny i wzrost znaczenia Internetu w życiu każdego z nas, ale też uczynienie gry w niektóre produkcje zawodową przyczyniły się do tego, że wielu producentów gier stawia współcześnie na rozwój swojego zaplecza e-sportowego. To wszystko doprowadziło również do jego upowszechnienia się w ofercie popularnych bukmacherów – coraz więcej ludzi decyduje się na typowanie swoich ulubionych rozgrywek w jego obrębie. Jeśli i my chcemy to robić, warto, abyśmy wiedzieli więcej zarówno na temat samego obstawiania, jak i tego, skąd brać sprawdzone typy na e-sport. Tym wszystkim zajmiemy się w naszym poradniku.

Typy bukmacherskie na e-sport - skąd je brać i jak obstawiać, by wygrywać?
Typy bukmacherskie na e-sport – skąd je brać i jak obstawiać, by wygrywać?

Typy na e-sport – wskazówki na temat obstawiania sportu elektronicznego

Już podchodząc do typowania e-sportu musimy zdać sobie sprawę z jego specyfiki. Choć w wielu aspektach przypomina on klasyczne sporty, wymaga od nas zgoła odmiennego podejścia, przede wszystkim nie biorącego pod uwagę fizycznej strony każdego z zawodników, a ogólną formę zespołów. Rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę jest sporo, a te podstawowe to: 

  • poznanie zasad obstawianej gry – najważniejszy aspekt typowania e-sportu to znajomość specyfiki danego tytułu – podczas gdy każdy wie, jak gra się w piłkę nożną, nie każdy jest zaznajomiony czy to z League of Legends, czy też z Counter Strike; warto przy tym wybrać jeden tytuł – gier jest bowiem na tyle dużo, że nie sposób jest obstawiać każdej;
  • analiza  – podobnie, jak w przypadku klasycznych sportów, również tutaj bardzo ważna jest analiza – zwłaszcza ta związana z historycznymi statystykami; warto śledzić zmiany w składach, ale i brać pod uwagę fazę rozgrywek – podczas gdy na początku nie wiemy wiele na temat drużyn, w środku sezonu nasza wiedza na temat ich dyspozycji jest znacznie większa;
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
  • branie pod uwagę typów ekspertów – sprawdzone typy na e-sport to coś bardzo pożądanego i choć nie powinniśmy ślepo na nich polegać, mogą dla nas stanowić wartościowy drogowskaz i pomóc nam – w towarzystwie szczegółowej analizy – w określeniu własnych typów;
  • sięganie po valuebety – jako że e-sport bywa nieprzewidywalny, ale też ciężki do przewidzenia, bukmacherzy mogą się pomylić przy określaniu kursów, przyznając wysoki kurs drużynom, które mają duże szanse na wygraną. Bezlitośnie to wykorzystujmy!

Źródła sprawdzonych typów na e-sport

  • studia meczowe – coraz częściej obecne w transmisjach e-sportowych, są cennym, choć nie stworzonym w celu obstawiania, źródłem informacji i predykcji dotyczących każdego ze spotkań;
  • portale e-sportowe – choć w Polsce jeszcze raczkują, poza granicami naszego kraju jest ich dużo – tutaj jednak dbajmy o to, by wybierać tylko te godne zaufania;
  • oficjalne serwisy internetowe – oficjalne strony internetowe wybranych gier często zawierają w sobie artykuły analityczne i zapowiedzi wybranych spotkań – również z nich możemy wyciągnąć godne zaufania, bo poparte solidnymi i logicznymi argumentami typy;
  • bukmacherzy – bukmacherzy ustalając kursy na spotkania niejako sami typują, przyznają wyższe kursy drużynom, których wygrana jest znacznie mniej prawdopodobna, a niższe – pewniakom; zwracajmy na to uwagę, ale też – jak już powiedzieliśmy – wychwytujmy valuebety, gdy tylko pojawi się taka możliwość.

E-sport a oferta polskich bukmacherów

Większość działających legalnie na terenie naszego kraju bukmachera posiada w swojej ofercie e-sport. Jest to jednak na tyle świeże odgałęzienie sportu, że nie każda firma pokrywa w sposób kompleksowy i daje wiele  możliwości w jego zakresie. Poniżej przedstawiamy tych operatorów, u których warto obstawiać elektroniczne sporty. Nie musimy ograniczać się do korzystania z usług zaledwie jednego – wręcz przeciwnie, polecane jest posiadanie kont u kilku z nich celem najefektywniejszego wykorzystania ich oferty.

E-sport typy bukmacherskie
E-sport typy bukmacherskie

Oferta STS na e-sport

Nie bez powodu strona www.STS.pl jest jednym z liderów na polskiej arenie bukmacherskiej. Firma idzie z postępem, w tym momencie prezentując jedną z najciekawszych ofert na e-sport. Poświęca mu nawet cały dział na stronie, dając typerom możliwość łatwego odróżnienia sportów elektronicznych od tych klasycznych. Dodatkowo STS często organizuje e-sportowe turnieje typerskie i akcje promocyjne powiązane z tą właśnie gałęzią sportu. STS bonus bez depozytu to aż 29 PLN. Kod promocyjny w tym przypadku brzmi „BETONLINE„.

Oferta Fortuny na e-sport

www.eFortuna.pl jest kolejnym bukmacherem, u którego oferta e-sportowa jest czymś bardzo prężnie rozwijanym i choć nie oferuje specjalnego działu poświęconego wyłącznie jej, daje nam dostęp do mnóstwa promocji, atrakcyjnych kursów oraz regularnie organizowanych turniejów. W Fortunie mamy też dostęp do programu lojalnościowego, który działa również w przypadku e-sportu i promuje każdy nasz zakład.

Oferta Betclic na e-sport

www.Betclic.pl to kolejny bukmacher, który w swojej ofercie duże znaczenie przypisuje e-sportowi. Daje możliwość typowania kilku najpopularniejszych tytułów, zarówno w module przedmeczowym, jak i na żywo. Daje też dużo opcji na to typowanie, z wyjątkowo konkurencyjnymi kursami właśnie na nie. Betclic kod promocyjny brzmi „KOD550” i zapewnia na start bonus w formie zwrotu do 550 zł.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button