Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Betfan – recenzja firmy bukmacherskiej

Zakłady bukmacherskie w Polsce z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jest to spowodowane tym, iż gracze mogą na tym zarobić naprawdę sporo pieniędzy. W ostatnim czasie głośno było o wysokich wygranych w naszym kraju, które opiewały na kilkaset tysięcy złotych. Takie informacje powodują, że rozpoczęciem swojej przygody z obstawianiem zakładów jest zainteresowanych coraz więcej osób. Każdy początkujący gracz powinien jednak pamiętać o tym, aby korzystać z usług wyłącznie legalnych firm bukmacherskich. W przeciwnym razie, może go czekać odpowiedzialność karna. W dzisiejszym artykule opisujemy ofertę jednego z legalnych polskich bukmacherów, Betfan. Zapraszamy do lektury! 

Betfan - recenzja firmy bukmacherskiej
Betfan – recenzja firmy bukmacherskiej

Betfan – kiedy pojawił się w Polsce? 

Betfan to jedna z najkrócej istniejących w Polsce firm bukmacherskich. Powstała ona w 2018 roku, jednak bardzo szybko udało jej się zdobyć zaufanie wśród wielu zawodników. Spółka działa legalnie od 29 października 2018 roku – wtedy to udało jej się uzyskać zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług zakładów bukmacherskich. Z kolei na koniec kwietnia 2019 roku otworzono stronę internetową Betfan dla wszystkich zawodników. 

Betfan – sprawdzamy funkcjonalności strony internetowej bukmachera 

Strona internetowa bukmachera Betfan znajduje się pod adresem www.betfan.pl. Warto wiedzieć, iż Betfan to firma, która posiada wyłącznie polski kapitał. Jest to istotna informacja, ponieważ obstawiając zakłady u tego bukmachera, jednocześnie wspieramy polską gospodarkę. W tej chwili nie jest jeszcze pewne, czy Betfan zdecyduje się na otwarcie punktów stacjonarnych. Na ten moment spółka koncentruje się na oferowaniu swoim graczom jak najlepszych propozycji w internecie. 

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Betfan pokazuje na swojej stronie internetowej, iż jest firmą profesjonalną. Widać, że nad przygotowaniem witryny głównej Betfan pracował cały sztab profesjonalistów. Wśród dominujących kolorów na stronie Betfan znajduje się żółty oraz zielony. Każda z zakładek ma jednak nieco inną gamę kolorystyczną. Na stronie internetowej bukmachera Betfan jest też specjalny baner, w którym opisane są wszystkie promocje tej firmy bukmacherskiej. Po lewej stronie można zapoznać się z listą zakładów bukmacherskich do obstawiania, zaś po prawej stronie ulokowany jest pusty kupon. Można go wysłać w dowolnie wybranym momencie. Z poziomu strony bez żadnego problemu można również znaleźć wszystkie informacje potrzebne zawodnikowi. Za stworzenie strony internetowej spełniającej potrzeby i oczekiwania zawodników, bukmacherowi Betfan naprawdę należy się duży plus. Wszystkie firmy bukmacherskie powinny brać z Betfan przykład.

Czy rejestracja w Betfan jest trudna? 

Rejestracja w Betfan jest niezwykle prosta. Podczas rejestracji nie trzeba podawać ani numeru konta bankowego ani wstawiać skanu dowodu osobistego. Wszystkie te informacje podaje się dopiero przy pierwszym wypłacaniu zgromadzonych przez siebie środków. Wśród informacji, które trzeba podać przy rejestracji, znajduje się tylko imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz numer PESEL. Opcjonalnie można także podać posiadany kod bonusowy. Dzięki niemu można otrzymać dodatkowe atrakcyjne bonusy na początek, co jest bardzo ciekawą propozycją ze strony bukmachera. Betfan opinie ma bardzo dobre także ze względu na szybką rejestrację.

Czy oferta Betfan jest atrakcyjna? Sprawdziliśmy! 

Czy oferta nowego bukmachera Betfan może równać się z tą proponowaną przez najważniejszych polskich bukmacherów takich jak STS przez internet czy Fortuna? Trzeba przyznać, iż Betfan robi naprawdę wiele, aby wpasować się w oczekiwania zawodników. W Betfan można znaleźć około 30 dyscyplin sportowych do obstawiania. Wśród nich znajduje się oczywiście piłka nożna, hokej, tenis, siatkówka, koszykówka, boks, futboll czy piłka ręczna. Nie jest to oczywiście pełna lista. U bukmachera można także obstawiać sporty, które cieszą się mniejszą popularnością. Ponadto, Betfan proponuje swoim graczom to, czego nie ma każdy bukmacher.

Betfan obstawianie bez podatku
Betfan obstawianie bez podatku

Czym wyróżnia się Betfan? Chodzi o to, iż wszyscy gracze firmy bukmacherskiej Betfan mogą obstawiać również bardzo wiele zakładów, które dotyczą szeroko rozumianej rozrywki oraz polityki. Jest to około 200 zakładów, dlatego fascynaci tych kategorii z całą pewnością mogą czuć się usatysfakcjonowani. Ten fakt decyduje o tym, iż Betfan ma naprawdę bardzo dobre opinie wśród swoich użytkowników! 

Czy w Betfan jest e-sport? 

Zakłady na e-sport to jeden z fundamentów oferty firmy bukmacherskiej Betfan. Każdy gracz może tam obstawiać Counter Strike, League of Legends, Overwatch, StarCraft czy Rainbow Six. Oferta pod tym względem również jest niesamowicie rozbudowana, co doceniają wszyscy gracze. Jedynym mankamentem jest trochę mała liczba rynków zdarzeń.

Betfan – sporty wirtualne

Czy w Betfan są sporty wirtualne? Dla fanów sportów wirtualnych mamy dobrą wiadomość: w tej chwili jak najbardziej są one dostępne w Betfan. W każdej chwili można sprawdzić, do dokładnie oferują – wystarczy wejść na www.Betfan.pl.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button