Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Betfan bonus powitalny EKSTRA. 3000 zł + 100 zł z kodem promocyjnym!

Przy rejestracji u bukmachera Betfan można wykorzystać kod promocyjny i zdobyć dodatkowe 100 zł do standardowego bonusu powitalnego!

Betfan bonus powitalny EKSTRA. 3000 zł + 100 zł z kodem promocyjnym!
Betfan bonus powitalny EKSTRA. 3000 zł + 100 zł z kodem promocyjnym!

Betfan bonus na start

Bukmacher legalny Betfan ma dla graczy do 3000 złotych w formie premii na start. Taki bonus powitalny nie jest dostępny w żadnym innym portalu tego typu i dlatego budzi tak duże zainteresowanie.

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że można wykorzystać na stronie Betfan kod promocyjny. Jak dokładnie on brzmi, co takiego daje? Wszystko sprowadza się tylko do wpisania jednego słowa – „BETFAN„!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Miejsce na wpisanie kodu znaleźć można bez najmniejszego problemu na stronie firmy Betfan, a dokładniej w formularzu rejestracyjnym. Co oczywiste, taki kod może być wykorzystany tylko przez osobę, która dopiero co zakłada konto!

Kod promocyjny w Betfan. 3000 + 100 zł EKSTRA!

Hasło bonusowe „BETFAN” daje 100 złotych jako zakład bez ryzyka. Wystarczy postawić kupon z co najmniej 2 zdarzeniami o kursie 2,2, by premia została uaktywniona.

Freebet może wynieść od 20 do 100 zł. Tylko pierwszy zagrany kupon na stronie Betfan brany jest pod uwagę!

Otrzymanie i wykorzystanie zakładu bez ryzyka nie wyklucza odebrania standardowego bonusu powitalnego, który na ten moment wynosi aż 3000 złotych!

Inne promocje, bonusy i kody dostępne są na łamach naszej strony. Wystarczy dobrze poszukać! :)


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button