Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Nowy bonus powitalny Etoto. 100 zł zamienia się w 300!

Bukmacher Etoto ogłosił nowy bonus powitalny dla klientów. Do zgarnięcia jest nawet 300 złotych, a to wszystko dzięki premii w wysokości 200% od pierwszej wpłaty!

Nowy bonus powitalny Etoto. 100 zł zamienia się w 300!
Nowy bonus powitalny Etoto. 100 zł zamienia się w 300!

Etoto bonus na start 2019

Aby zgarnąć przygotowany przez Etoto bonus powitalny, gracz nie może mieć konta u tego bukmachera. Dopiero musi je założyć, a zrobić to może dosłownie w ciągu kilku chwil na oficjalnej stronie WWW do obstawiania.

Aktualny bonus na start dla nowych klientów Etoto to 200% wpłaty. Oznacza to, iż kwota depozytu gracza zostanie łącznie potrojona – przelewając 100 zł, zgarnia się 300!

Bonus Etoto. Kod promocyjny
Bonus Etoto. Kod promocyjny

W ramach akcji specjalnej każdy może otrzymać jeden bonus. Dlatego tak wielu graczy podkreśla fakt, że depozyt numer jeden do Etoto powinien być możliwie jak najwyższy.

Promocja dla nowych klientów Etoto

Oferta dostępna do odwołania. Wszystkie dodatkowe środki mogą być wykorzystane na stronie Etoto, a następnie wypłacone i przeznaczone na dowolny cel.

Cały czas obowiązuje na stronie Etoto kod bonusowy. Nie ma w tym nic skomplikowanego – przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego wpisuje się hasło bonusowe „BETONLINE” i gotowe!

Bukmacher Etoto każdego tygodnia organizuje wiele promocji dla swoich klientów. Osoby szukające portalu z licznymi bonusami w tym przypadku nie powinny mieć wielu powodów do narzekań.

Uwaga! Osoby, które wcześniej założyły konto, a mimo to nie odebrały obowiązującego wówczas bonusu, nie mogą otrzymać 200% do 200 PLN!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button