Jaki kod bonusowy Etoto 2019?

Jaki kod bonusowy w 2019 należy wpisać w Etoto, by skorzystać z oferty specjalnej za rejestrację? Sprawdź to już teraz!

Jaki kod bonusowy Etoto 2019?
Jaki kod bonusowy Etoto 2019?

Kod promocyjny w Etoto

Założenie konta u bukmachera to żaden problem, jednak nie wszyscy wiedzą, że przy rejestracji można podać kod promocyjny. Te nie są, co prawda, dostępne cały czas, ale w 2019 na pewno będą aktywne dość często!

Jeżeli nie masz konta w Etoto, a chcielibyście to zmienić, na ten moment możecie wykorzystać hasło promocyjne „ETOTO20FREE„. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób – podajecie kod w odpowiedniej rubryce, a reszta dzieje się już całkowicie automatycznie!

sts kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Tylko przy rejestracji można skorzystać z dodatkowych ofert powitalnych. Jeżeli masz już konto u bukmachera Etoto, kod promocyjny z tego wpisu nie jest dla ciebie dostępny!

Do czego uprawnia bonusowe hasło wpisywane przy zakładaniu konta? Na ten moment daje 20 PLN bez depozytu, które można wykorzystać w aplikacji mobilnej. Nie jest jednak powiedziane, że za jakiś czas się to nie zmieni, dlatego warto pomyśleć o dokonaniu rejestracji już teraz!

Pamiętajcie, że kod promocyjny wcale nie wyklucza odebrania standardowych bonusów powitalnych, które dostępne są w regularnej ofercie Etoto.

Darmowe konto bukmacherskie założysz w każdej wolnej chwili na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button