Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Czy mój bukmacher jest legalny?

Nikt z nas nie chce łamać prawa, dlatego nie ma się co dziwić, że typerzy często szukają informacji na temat tego, czy ich bukmacher jest legalny. Jak się o tym przekonać? Sposób jest bardzo prosty!

Czy mój bukmacher jest legalny?
Czy mój bukmacher jest legalny?

Legalni bukmacherzy w Polsce

W naszym kraju przepisy zabraniają grać u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów. Koncesję resort wydaje na 6 lat, ale nie ma problemu z tym, by przedłużyć ją na kolejny taki sam okres

Nie wszyscy wiedzą, czy bukmacher jest legalny i grają w nim, mimo że niekoniecznie musi to być zgodne z prawem. To ogromny błąd, gdyż można w ten sposób narazić się na naprawdę przykre konsekwencje prawne.

sts kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli nie chcemy popaść w kłopoty, musimy mieć na uwadze, że zawsze chodzi o to, by sprawdzać, czy dany podmiot posiada niezbędne zgody od polskich władz. Jest to najszybsza, a jednocześnie najpewniejsza metoda.

W momencie pisania tego wpisu mieliśmy w Polsce 14 legalnych bukmacherów. Lista zmienia się cały czas, dlatego nie jest wykluczone, że już wkrótce legalnych portali będzie jeszcze więcej!

A co zrobić, gdy nasz dotychczasowy bukmacher okazał się tym, który nie działa zgodnie z prawem? W takim wypadku najlepiej zakończyć z nim współpracę i przejść na „jasną stronę mocy”. Na szczęście, wybór jest obecnie całkiem spory, a bonusy powitalne bardzo atrakcyjne.

Szukasz dobrego, popularnego bukmachera? Sprawdź portal Fortuna, gdzie obecnie można wykorzystać specjalny kod bonusowy BETONLINE„. Wystarczy wpisać to hasło na stronie www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button