Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

50 PLN na skoki narciarskie w Forbet!

Odbierz zwrot 50 PLN w przypadku nietrafionego kuponu na zwycięzcę sobotniego konkursu skoków narciarskich. Sprawdź już teraz, jak skorzystać z najnowszej oferty Forbet!

50 PLN na skoki narciarskie w Forbet!
50 PLN na skoki narciarskie w Forbet!

Promocja bukmachera na skoki narciarskie

Promocja dostępna jest tylko w dniu 1 grudnia. Obowiązuje jedynie na zakłady na zwycięzcę konkursu skoków narciarskich w Niżnym Tagile.

Jeżeli nie uda się poprawnie wytypować zwycięzcy, Forbet przyzna na twoje konto 50 PLN cashbacku. Warunek jest tylko jeden – musisz postawić kupon za dokładnie 99 PLN. Ani więcej, ani mniej!

Oferta jest dostępna w ramach tegorocznego kalendarza adwentowego promocji Forbet. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale warto podkreślić, że każdy gracz może skorzystać z niej tylko i wyłącznie jeden raz.

sts kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowe środki bonusowe ważne są 30 dni od momentu przyznania. Przed wypłatą należy je obrócić, o czym w szczegółowy sposób można przeczytać na stronie promocji legalnego bukmachera Forbet.

Nie masz jeszcze konta u organizatora tej promocji? Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny, który można znaleźć na oficjalnej stronie, czyli na www.iForbet.pl!

Pamiętajcie, że obecnie skorzystać można ze specjalnego kodu bonusowego Forbet. Działa to na bardzo prostej zasadzie: wystarczy przy rejestracji wpisać w odpowiedniej rubryce hasło „BETONLINE„!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button