Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Najlepsze typy na wybory 2020. Co obstawiać?

Wybory prezydenckie 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Mimo panującej obecnie pandemii koronawirusa COVID-19, nic nie wskazuje na to, aby pierwotnie zaplanowany termin elekcji, miał ulec zmianie. W związku z epidemią działalność bukmacherów znacząco się zmieniła. W związku z odwołaniem wszystkich imprez sportowych, ich obstawianie u bukmacherów jest całkowicie niemożliwe. Właśnie dlatego warto zainteresować się innymi propozycjami bukmacherów dla graczy, na przykład zakładami dotyczącymi kwestii politycznych. W dzisiejszym artykule przedstawiamy darmowe typy na wybory prezydenckie 2020. Dokładnie analizujemy poziom poparcia dla wszystkich kandydatów ubiegających się o urząd Najwyższego Zwierzchnika Sił Zbrojnych RP. Oto poradnik dla typerów na wybory prezydenckie 2020. 

Najlepsze typy na wybory 2020. Co obstawiać?
Najlepsze typy na wybory 2020. Co obstawiać?

Kto kandyduje na Prezydenta? Wybory 2020

Zgodnie z obowiązującymi zasadami, aby móc ubiegać się o urząd Prezydenta RP, w pierwszej kolejności trzeba powołać Komitet Wyborczy oraz zebrać wymaganą liczbę podpisów. Państwowa Komisja Wyborcza zatwierdziła podpisy od dziesięciu kandydatów. Wszystkie przekazy medialne wskazują jednak, że największe poparcie ma jednak tylko szóstka kandydatów. Chodzi tutaj o następujące osoby: 

  • Andrzej Duda, aktualnie urzędujący Prezydent, popierany przez PiS,
  • Rafał Trzaskowski – popierany przez PO
  • Władysław Kosiniak-Kamysz – prezes PSL, popierany przez PSL,
  • Krzysztof Bosak – popierany przez Konfederację, 
  • Szymon Hołownia – kandydat niezależny,
  • Robert Biedroń – popierany przez Lewicę. 
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Pozostali kandydaci, czyli Marek Jakubiak, Mirosław Piotrowski, Stanisław Żółtek i Paweł Tanajno według wszystkich przeprowadzonych dotąd sondaży nie mają większych szans na zajęcie choćby trzeciego miejsca w tych wyborach. Ich poparcie oscyluje zazwyczaj w granicach 0-1%. 

Kiedy odbędą się wybory? 

Data wyborów prezydenckich 2020 dla wielu osób długo była wielką niewiadomą. Wszystko oczywiście związane jest z panującą obecnie pandemią koronawirusa, która całkowicie zmieniła życie Polaków. Partia rządząca podkreśla, że w razie zagrożenia epidemicznego zamiast wyborów w formie tradycyjnej będą mogły odbyć się wybory korespondencyjne. Wielu ekspertów podkreśla jednak, że przy wybraniu formy korespondencyjnej Polonia miałaby ogromne problemy z oddaniem głosu. Kiedy zostaną przeprowadzone wybory – tego jeszcze nie wie nikt. 

Ostateczny wybór padł na datę 28 czerwca 2020 i to wtedy odbędą się wybory prezydenckie 2020. Tego samego dnia rozliczone też zostaną niektóre zakłady bukmacherskie na wybory.

Poparcie dla kandydatów a zakłady u bukmachera

Poparcie dla kandydatów na urząd Prezydenta RP badane jest cyklicznie od początku 2020 roku. Do tej pory przeprowadzono ponad 50 rozmaitych sondaży. We wszystkich badaniach powtarza się jedna kwestia: za każdym razem najwyższe poparcie otrzymuje Andrzej Duda. W początkowej fazie kampanii Andrzej Duda otrzymał najniższy wynik w granicach 37%, jednak teraz jego notowania poszybowały do góry i osiągają nawet przeszło 50%. Jak wygląda poparcie dla pozostałych kandydatów? Na podium najprawdopodobniej znajdzie się Rafał Trzaskowski oraz Władysław Kosiniak-Kamysz. Nic nie wskazuje na to, aby na podium miał znaleźć się Szymon Hołownia, Krzysztof Bosak bądź Robert Biedroń. Jak przełożyć tą wiedzę na obstawianie zakładów bukmacherskich? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dwa typy, które mogą zapewnić naprawdę sporą wygraną u bukmachera. 

Typ 1: Który z kandydatów w wyborach prezydenckich w pierwszej turze uzyska lepszy wynik: Władysław Kosiniak-Kamysz czy Rafał Trzaskowski? Typ dnia: Rafał Trzaskowski. Większe poparcie dla Kosiniaka-Kamysza jest mało prawdopodobne, ponieważ jego rywal to bardzo mocny kandydat.

Typ 2: Ilu kandydatów w wyborach prezydenckich 2020 osiągnie poparcie na poziomie minimum 10%? Typ: Minimum trzech. Zarówno Andrzej Duda, Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Rafał Trzaskowski mają stosunkowo duże poparcie, dlatego z całą pewnością osiągną oni w wyborach wyniki większe niż 10%. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button