Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Forbet karty przez internet. Legalny poker, blackjack i nie tylko!

ForBET to jeden z najbardziej ambitnych, choć jednocześnie najkrócej istniejących na naszym rynku bukmacherów, który pomimo niedużego stażu w dobry sposób walczy z działającą od kilkunastu lat konkurencją. Obecnie przyciąga typerów szeroką ofertą z atrakcyjnymi stawkami, ale też bardzo dynamicznym reagowaniem na oczekiwania i wymagania stawiane mu przez rynek, w tym także i konkurencję. Jednym z najnowszych elementów jego oferty są gry karciane, na który koncept nie zrodził się w Polsce, ale został do niej już przeniesiony przez STS (w postaci Betgames). ForBET natychmiast odpowiedział, czego owocem jest właśnie ta usługa.

Forbet karty przez internet. Legalny poker, blackjack i nie tylko!
Forbet karty przez internet. Legalny poker, blackjack i nie tylko!

Gry karciane – czym tak właściwie są?

Usługa gier karcianych w ofercie forBETu daje nam możliwość typowania gier karcianych (ich dokładny przegląd – poniżej), a tak właściwie ich symulacji, w których nie bierze udział żaden prawdziwy człowiek. Nad przedstawieniem całości czuwa prawdziwy krupier (a w większości przypadków krupierka), która nie tylko przedstawia to, co dzieje się w czasie gry, ale i tłumaczy zasady, tasuje karty i dba o prawidłowy jej przebieg. Podczas gdy forBET zajmuje się stroną bukmacherską usługi, ta jest świadczona przez podmiot zewnętrzny – TVBet, zapewniający niezależność wyników od bukmachera.

Całość została wykonana w sposób bardzo profesjonalny, a my typujemy tutaj na żywo, w szybkim tempie. Podobny format, jak w przypadku rozgrywek wirtualnych – z tym, że niebazujący na algorytmie komputerowym.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Forbet TVbet. Co znajdziemy?

W obrębie oferty gier karcianych znaleźć możemy trzy – poker, wojnę oraz blackjack. Wszystkie są atrakcyjne, bo każdą z nich każdy powinien kojarzyć. Dla pewności, poniżej prezentujemy pokrótce ich zasady, wraz z zaznaczeniem tego, co możemy typować w obrębie każdej z nich.

Wojna w ofercie gier karcianych forBET

Wojna w usłudze gier karcianych jest jedną z prostszych gier, której zasady są banalne. Bierze w niej udział gracz i krupier. W pierwszym etapie rozgrywki to ten pierwszy otrzymuje kartę – w drugim ta jest dawana krupierowi. Wygrywa osoba, której uda się pozyskać kartę o większej wartości. Istnieje możliwość wyciągnięcia kart o dokładnie tej samej wartości – wtedy właśnie dochodzi do wojny. W przeciwieństwie jednak do standardowej sytuacji, ta jest tutaj zaledwie wynikiem i nie ma dalszych konsekwencji. W wojnie typować możemy (przed każdym etapem):

 • Zwycięzcę lub wynik remisowy.
 • Kartę, która zostanie wyciągnięta w kolejnym etapie – wskazujemy kolor (czerwony / czarny) lub jej rodzaj (trefl, pik, karo i kier).
 • Jedno rozdanie trwa tutaj mniej niż dwie minuty.

Blackjack w ofercie gier karcianych forBET

Legalny blackjack to nowość w ofercie któregokolwiek z polskich bukmacherów, obecnie dostępna tylko tutaj. Zasady są proste do przyswojenia. W rozgrywce bierze udział dwóch graczy, a karty mają swoją wartość punktową (od 2-10 jest ona wyrażana ich nominałem, as to 1 punkt lub 11, walet 2, królowa 3 i król 4). Aby wygrać, gracz musi maksymalnie zbliżyć się do liczby 21 wartością swoich wszystkich kart. Musi też dojść do rozstrzygnięcia rozdania – to z kolei wymaga spełnienia jednego z trzech wymagań:

 • Obaj gracze osiągnęli wartość punktową równą lub większą niż 17 – wtedy wartość jest porównywana i wygrywa najbliższa 21.
 • Jeden z graczy przekroczył liczbę 21 – jest to tutaj niedozwolone, więc rozdanie kończy się jego przegraną.
 • Jeden z graczy w pierwszej rundzie pozyska dwa asy – to tak zwany „złoty punkt”, gwarantujący rozstrzygnięcie rozdania na jego korzyść.

Jeśli żadne z wymagań na danym etapie nie będzie spełnione, krupier przejdzie do kolejnego etapu, dokładając po jednej karcie każdemu z graczy. Opcji typowania na Blackjacka jest kilka. Typować możemy:

 • Zwycięzcę lub sytuację remisową.
 • Liczbę kart, które znajdą się u gracza w momencie rozstrzygnięcia – może ich być maksymalnie 5.
 • Liczbę punktów, którymi wygra gracz – przy warunku numer 1., od 17 do 21.
 • Wystąpienie / brak wystąpienia bustu – bust to sytuacja przekroczenia całościową wartością punktów gracza liczby 21 – mówiliśmy o tym w drugim wymaganiu.
 • Jedno rozdanie w blackjacku może trwać od 2 do 5 minut.
Forbet TVbet - tutaj znajdziemy legalne karty online
Forbet TVbet – tutaj znajdziemy legalne karty online

Poker w ofercie gier karcianych forBET

Poker w usłudze gier karcianych cieszy się dużą popularnością, a rozgrywa się na bazie zasad z najpopularniejszej jego odmiany – Texas Hold’em. Zadaniem sześciu uczestników gry jest stworzenie najmocniejszego pięciokartowego układu (te są dostępne na stronie bukmachera) z siedmiu dostępnych dla nich kart (dwie spośród których są unikalne dla każdego z nich). Ten, czyj układ będzie najmocniejszy, wygrywa. Bukmacher podzielił to wszystko na cztery etapy. Pierwszy z nich zakłada rozdanie wszystkich kart unikalnych – po dwie na gracza. Drugi to wyciągnięcie trzech pierwszych kart wspólnych (w tym momencie można już budować pierwsze układy, a niektóre opcje typowania znikają). Trzeci i czwarty to etapy dokładające po jednej karcie wspólnej. Przed każdym z etapów możemy typować:

 • Gracza, który zwycięży, niezależnie od tego, jakim układem to zrobi.
 • Układ, który będzie zwycięski, niezależnie od tego, który gracz go skomponuje.
 • Jedno rozdanie w pokerze trwa od 3 do 5 minut.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button