Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Aktualny BetClic kod promocyjny dla nowych graczy

Jaki jest kod promocyjny dla nowych graczy BetClic? U nas zawsze aktualne dane na temat dodatkowych profitów przy zakładaniu konta bukmacherskiego!

Aktualny BetClic kod promocyjny dla nowych graczy
Aktualny BetClic kod promocyjny dla nowych graczy

Bukmacher BetClic – aktualna oferta

Jeżeli czytaliście już nieco na temat tego, co znaleźć można u bukmachera BetClic, prawdopodobnie nie wszystkie podane przez nas informacje szczególnie was zaskoczą. Warto jednak o niektórych pisać wszędzie, gdzie to możliwe. A to dlatego, iż w internecie nie brakuje przestarzałych danych!

Po pierwsze, BetClic bonus bez depozytu – taki na ten moment nie istnieje. Jeżeli ktokolwiek was zapewnia, że pozwoli wam na zgarnięcie takiej premii, po prostu próbuje was oszukać!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

BetClic rejestracja na telefonie

Dobrze mieć też na uwadze, że aplikacja mobilna BetClic pozwala na zarejestrowanie dokładnie takiego samego konta, co strona WWW w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Nie musisz zatem zakładać dwóch kont (a nawet nie możesz): jednego mobilnego i jednego stacjonarnego.

Jeżeli rejestrujesz konto na polskiej stronie BetClic, pamiętaj, iż tylko wtedy możesz wykorzystać kod promocyjny na start. Jak dokładnie on brzmi? Nie jest to ani trudne, ani skomplikowane.

Przy zakładaniu profilu gracza na pewno znajdziesz odpowiednią rubrykę do wpisania kodu bonusowego. Po prostu wpisujesz tam słowo „KOD500” i gotowe! Nic więcej robić nie trzeba!

500 w nazwie wzięło się stąd, że na start bukmacher daje cashback 500 PLN w przypadku nietrafionego pierwszego postawionego zakładu.

Tylko od ciebie zależy czy wykorzystywać będziesz BetClic na telefon, czy raczej skupisz się na bardziej tradycyjnym obstawianiu. W przypadku kodów promocyjnych nie ma to żadnego znaczenia!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button