Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Jak zwiększyć wygrane o 14 procent? Skorzystaj z Happy Hours Fortuna!

Jeżeli standardowe wygrane u bukmachera nie zadowalają cię w stu procentach, zobacz, jak otrzymać aż 14 procent więcej, niż na co dzień. Wszystko to dzięki promocji Fortuna Happy Hours!

Jak zwiększyć wygrane o 14 procent? Skorzystaj z Happy Hours Fortuna!
Jak zwiększyć wygrane o 14 procent? Skorzystaj z Happy Hours Fortuna!

Fortuna powiększone wygrane

Fortuna promocje organizuje zawsze dla wszystkich zarejestrowanych graczy. W przypadku Happy Hours jest dokładnie tak samo – jeżeli tylko masz konto, możesz otrzymać powiększone wygrane.

W ramach niedzielnej promocji Fortuny do zdobycia są wygrane większe o 14% w porównaniu ze standardowym obstawianiem. Co trzeba zrobić, by skorzystać z takiej premii?

forbet kod promocyjny 2019
forbet kod promocyjny 2019

Bonus w Fortunie. 14% więcej!

Nie ma w tym wszystkim nic skomplikowanego. Po prostu stawiasz kupon na stronie bukmachera Fortuna, który spełnia następujące wymagania:

  • Co najmniej 20 PLN stawki
  • Minimum trzy mecze na kuponie
  • Tylko zakłady z piłki nożnej
  • Oferta przedmeczowa!
  • Brak Wirtualnych Sportów!
  • Kupon AKO lub MAXIKOMBI

Punkty stacjonarne Fortuny nie są brane pod uwagę w tej akcji promocyjnej. Z tego względu musisz posiadać konto na stronie internetowej marki, jeśli chcesz odebrać pokaźniejsze wygrane!

Uwaga! Oferta ważna jest jedynie w godzinach 15 – 17. W pozostałych porach dnia nie można otrzymywać większych wygranych. Oczywiście, tyczy się to jedynie 30 czerwca.

Bukmacher Fortuna działa na polskim rynku legalnie, a więc możesz grać u niego bez obaw! Przypominamy też, że oficjalny portal tego buka pokazuje mecze za darmo!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button