Kiedy BetClic w Polsce planuje start swojej strony internetowej do obstawiania? Data została już ogłoszona, dlatego pozostaje uzbroić się jakiś czas w cierpliwości!

Start BetClic w Polsce 2019. Kiedy? [DATA]
Start BetClic w Polsce 2019. Kiedy? [DATA]

Bukmacher BetClic – kiedy start?

O tym, że bukmacher BetClic wraca do Polski na pewno już wiecie. Niestety, długi czas nie mówiło się o tym powrocie, a to dlatego, że nie było znane wiele na jego temat. Teraz co nieco się wyjaśniło.

Wszystko wskazuje na to, że zarówno konto, jak i bonus powitalny BetClic odbierzemy do początku nowego sezonu Ekstraklasy. Oznacza to, iż najpóźniej nastąpi to w dniu 21 lipca.

forbet kod promocyjny 2019
forbet kod promocyjny 2019

Legalne obstawianie meczów w BetClic

W pierwszej wersji BetClic miał wystartować w naszym kraju w czerwcu, ale nie udało mu się dopiąć wszystkich szczegółów na ostatni guzik i stąd niewielki poślizg.

Pozostaje trzymać kciuki za to, że BetClic na starcie będzie oferował dokładnie to, czego się spodziewamy i nie będzie już w nim funkcji, jakie nie będą mogły być dostępne dla użytkowników.

Na szczegóły trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Bonus powitalny ma wynosić 1000 PLN, ale czy w ofercie znajdzie się też miejsce na streamy meczów i tym podobne? To już pokaże czas.

Będziemy informować was o tym, jeśli tylko cokolwiek w sprawie BetClic ulegnie zmianie. Przypominamy, że możecie zapisać się do naszych powiadomień.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5.0
02