Co dokładnie zawiera oferta bukmachera Betclic w Polsce? Mamy informacje o aktualnych bonusach, promocjach i nie tylko! Dowiedz się więcej już teraz!

Start BetClic w Polsce 2019. Kiedy? [DATA]
Start BetClic w Polsce 2019. Kiedy? [DATA]

Bukmacher BetClic – start z 500 PLN!

O tym, że bukmacher BetClic wrócił do Polski prawdopodobnie już wiecie. Niekoniecznie jednak możecie znać to, co aktualnie jest u niego dostępne. Bonusy nie na wszystkich stronach podane są bowiem prawidłowo.

Każdy nowy gracz może otrzymać bonus powitalny BetClic – 500 PLN jako cashback, czyli zwrot od przegranej w pierwszym zagranym kuponie u bukmachera. 100% zwrotu do 500 PLN to propozycja na dobry początek!

Żeby otrzymać bonus od Betclic Polska należy podczas rejestracji konta wpisać specjalny kod promocyjny, który uprawnia do odebrania darmowego bonusu cashback w wysokości 500 PLN. Aktualny kod promocyjny w Betclic to: KOD500.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Legalne obstawianie meczów w BetClic

W pierwszej wersji BetClic miał wystartować w naszym kraju w czerwcu, ale ostatecznie ruszył w lipcu. To nie zmienia jednak zupełnie faktu, że bonus i wszystkie jego propozycje są już dostępne i można z nich korystać!

Każdy nowy gracz może też w Betclic Polska korzystać z aplikacji mobilnej na iOS-a oraz Androida. Aplikację na smartfony można pobrać z oficjalnej strony bukmachera na www.betclic.pl.

Będziemy informować was o tym, jeśli tylko cokolwiek w sprawie BetClic ulegnie zmianie. Przypominamy, że możecie zapisać się do naszych powiadomień i w ten sposób być na bieżąco z promocjami!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl