Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Wirtualne Sporty z bonusem od Fortuny! 10 PLN dla graczy!

Tylko w ten weekend można otrzymać u bukmachera Fortuna aż 10 PLN bonusu za postawienie zaledwie jednego kuponu. Już teraz poznaj szczegóły tej specjalnej oferty!

Wirtualne Sporty z bonusem od Fortuny! 10 PLN dla graczy!
Wirtualne Sporty z bonusem od Fortuny! 10 PLN dla graczy!

Fortuna bonus na Wirtualne Sporty

Obstawianie wyścigów konnych, piłki nożnej czy tenisa to często ulubione zajęcia typerów w naszym kraju. Zakłady bukmacherskie w internecie to jednak nie tylko tradycyjne sporty, ale także ich komputerowe odpowiedniki.

Każdy gracz Fortuny może w dniach 22-23 czerwca otrzymać specjalny bonus za postawienie zaledwie jednego kuponu z dowolnym typem z Wirtualnych Sportów.

sts kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

10 PLN dla klientów Fortuny Online!

Promocja jest dostępna dla każdego, kto jest zarejestrowany na stronie Fortuny. Jeżeli jeszcze nie masz konta, możesz założyć je nawet i teraz, a to wszystko bez zbędnych formalności, na przykład weryfikacji danych!

Bukmacher Fortuna przyzna 10 PLN każdej osobie, która w okresie trwania opisywanej oferty postawi kupon AKO, SOLO lub MAXIKOMBI za minimum 10 PLN brutto.

W kuponie promocyjnym trzeba zawrzeć przynajmniej jedno zdarzenie z Wirtualnych Sportów. Nie ma znaczenia, jaką dyscyplinę wybierzemy.

Dodatkowe środki przyznawane są w formie punktów lojalnościowych FKP. Można je wykorzystywać tak samo, jak normalne pieniądze, a więc pozwalają na zarabianie na bukmacherce tak samo, jak zwykła kasa!

Uwaga! Kupon promocyjny możesz zawrzeć albo na stronie internetowej Fortuna, albo w aplikacji mobilnej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button