Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Czy bukmacher może nałożyć limit na gracza?

Bukmacherzy nakładają limity na każdego kto wygrywa – prawda czy mit? Sprawdzamy, jak to rzeczywiście z tym jest i dajemy wam znać. Bez żadnego ściemniania!

Czy bukmacher może nałożyć limit na gracza?
Czy bukmacher może nałożyć limit na gracza?

Limity u bukmachera

Pogłoski na temat limitów bukmacherskich bardzo często padają z ust osób, które tak naprawdę z obstawianiem mają niewiele wspólnego. Warto jednak nieco przybliżyć wam ten temat, gdyż jest on dość ciekawy, a jednocześnie istotny przy zarabianiu na bukmacherce.

Musicie wiedzieć przede wszystkim to, że bukmacherzy w Polsce znacznie rzadziej nakładają na graczy jakiekolwiek limity. Gorzej wyglada to na stronach z rajów podatkowych, gdzie już za jedną wysoką wygraną można dostać drastycznie niską tolerancję co do stawianych pieniędzy.

Bonus Etoto. Kod promocyjny
Bonus Etoto. Kod promocyjny

Jak nie dostać limitu na obstawianie?

Owszem, bukmacherzy internetowi czasem nakładają na graczy limity, ale trzeba się naprawdę postarać, by do tego doszło i by całkowicie pozbawiło nas to zarobku.

Nie jest prawdą, że kilka wygranych może zadecydować o tym, że ktoś całkowicie zostanie pozbawiony prawa do obstawiania meczów w danym portalu!

Przede wszystkim warto unikać gry na same egzotyczne ligi. Starajcie się też nie stawiać „podejrzanych” stawek, czyli niepełnych liczb itp.

Warto mieć na uwadze, że legalni bukmacherzy podlegają polskiemu prawu, a więc możecie czuć się w ich przypadku znacznie bezpieczniejsi.

Zagraniczne firmy potrafią zamykać konta i blokować środki, a w przypadku buków z polską licencją takie sytuacje nie mają miejsca!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button