Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Nowy właściciel zapowiada: Będą duże zmiany u bukmachera Totolotek!

Grupa Gauselmann przejęła polską, legalną firmę bukmacherską Totolotek. Na wstępie zmieniło się logo marki, ale to dopiero początek zmian, jakie nas czekają!

Nowy właściciel zapowiada: Będą duże zmiany u bukmachera Totolotek!
Nowy właściciel zapowiada: Będą duże zmiany u bukmachera Totolotek!

Totolotek z nowym właścicielem

Bukmacher Totolotek zaprezentował właśnie nowe logo. Nie do końca kojarzy się ze sportem, gdyż jest to żółte, uśmiechnięte słońce, ale kto wie – może właśnie oto w tym wszystkim chodzi?

Jak zapowiadają nowi właściciele Totolotka, strona wkrótce przejdzie gruntowny remont. Już teraz na stronie głównej portalu znajdziecie o tym informacje, chociaż szczegóły nie są jeszcze znane.

totolotek bukmacher nowa strona
totolotek bukmacher nowa strona

Szykuje się bukmacherska rewolucja?

Totolotek chce zmodernizować swoje punkty naziemne, a także otworzyć parę oddziałów premium dla najbardziej wymagających klientów. Nie obędzie się też bez zmian na platformach mobilnych oraz na stronie do obstawiania, gdzie wkrótce ma znaleźć się miesięcznie blisko 40.000 zakładów!

Dziesiątki milionów złotych na modernizację nie będą inwestowane na próżno. Totolotek chce powrócić do grona najpopularniejszych bukmacherów w kraju, chociaż zdaje sobie sprawę, że nie będzie o to łatwo.

Zakłady bukmacherskie w Polsce rozwijają się w zawrotnym tempie. Lubimy w naszym kraju stawiać na wydarzenia sportowe i cieszyć się z wygranych. To sprawia, że branża ma się coraz lepiej.

„Zakłady bukmacherskie są niezwykle popularne w Polsce i dla wielu miłośników sportu są niezbędnym elementem dobrych rozgrywek. Przejęcie Totolotka jest ważną częścią naszej strategii rozwoju. Otwieramy się na Polskę i dzięki temu zdobywamy kolejny ważny rynek w Europie obok Niemiec, Austrii, Danii i Belgii.” – mówił Niko Steinkrau, CEO w Merkur Sportwetten.

Czekamy więc już tylko na efekty działań, które mają na celu wprowadzenie istotnych zmian do oferty Totolotka. Pierwsze mają być widoczne wkrótce, a inne – dopiero na początku przyszłego roku.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button