Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bonus bukmacherski w Forbet. Jak odebrać 200 PLN?

W ramach oferty specjalnej legalnego bukmachera Forbet każdy gracz ma okazję do zdobycia nawet 200 PLN w formie bonusu. Poznaj szczegóły już teraz!

Bonus bukmacherski w Forbet. Jak odebrać 200 PLN?
Bonus bukmacherski w Forbet. Jak odebrać 200 PLN?

Forbet darmowy bonus na start

Oferta bukmacherska jest dostępna tylko i wyłącznie w dniu 21 grudnia. Obowiązuje w konkretnych godzinach, a dokładnie od wschodu do zachodu słońca. Zgodnie z regulaminem, oznacza to przedział 7:40-15:28.

Aby odebrać 200 PLN, gracz musi wpłacić w okresie trwania promocji co najmniej 400 PLN na swoje konto gracza na www.iforbet.pl. Depozyt musi być jednorazowy, ponieważ w akcji liczy się tylko pierwsza wpłata bukmacherska wynosząca powyżej 20 PLN.

sts kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli zdeponujesz mniej niż wspomniane wcześniej 20 PLN, nie będziesz mógł skorzystać z tej promocji, a tym samym nie otrzymasz żadnych dodatkowych środków na obstawianie meczów!

Czy potrzebuję kodu promocyjnego, by odebrać w Forbet premię za kolejną wpłatę? Absolutnie nie! Wystarczy jedynie spełnić warunki oferty i to wszystko! Dodatkowe pieniądze pojawiają się automatycznie po akceptacji i znaleźć je można w saldzie bonusowym.

Bez względu na to, ile dokładnie wyniesie gracza depozyt, nie będzie mógł on otrzymać więcej niż 200 PLN. Warto mieć na uwadze, że wpłaty w żaden sposób się ze sobą nie łączą.

Środkami promocyjnymi trzeba obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Każdy ma na obrót dokładnie 14 dni od momentu pojawienia się premii na saldzie w aktywnym bonusie.

Jeżeli nie wykorzystasz dodatkowych pieniędzy w ciągu 14 dni, przepadną i nie będziesz mógł ich odebrać w późniejszym czasie.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button