Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Zakłady na skoki narciarskie z bonusem

LvBET przyznaje czternaście procent bonusu od wygranych wszystkim osobom, które zdecydują się na zakłady na skoki narciarskie!

Zakłady na skoki narciarskie z bonusem
Zakłady na skoki narciarskie z bonusem

Oferta jest dostępna tylko do dnia 6 stycznia 2019 roku. Gracze nie muszą się do niej zapisywać, by wziąć udział. Jeżeli nie masz konta w LvBET, wystarczy, że zarejestrujesz się na oficjalnej stronie bukmachera.

Podczas zakładania profilu do obstawiania można opcjonalnie wykorzystać specjalny kod promocyjny „BETONLINE„. Podane hasło bonusowe można wpisać w jedną z przeznaczonych do tego rubryk.

Bonus w wysokości czternastu procent wygranych jest dostępny dla każdego, kto postawi kupon z typami łączącymi się z Turniejem Czterech Skoczni 2018.19.

LvBET to bukmacher bez podatku, czyli taka firma, która często organizuje promocje niwelujące 12% opłaty na rzecz państwa od zagranej stawki!

Promocja z tego wpisu dostępna jest tylko w przypadku typów na skoki narciarskie związane z TCS. Nie brane są pod uwagę zakłady długoterminowe, to jest takie, które rozliczone zostaną już po dniu 6 stycznia.

Uwaga! Powiększony zysk może być przyznany tylko w aplikacji mobilnej LvBET. Przenośna strona internetowa oraz jej tradycyjna forma są wyłączone z oferty.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button