Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Zakłady bukmacherskie MŚ U-20. Happy Hours w Fortunie!

23 maja rozpoczynają się w Polsce piłkarskie mistrzostwa świata do lat 20. Bukmacher Fortuna na tę okazję przygotował happy hours z powiększonymi wygranymi!

Zakłady bukmacherskie MŚ U-20. Happy Hours w Fortunie!
Zakłady bukmacherskie MŚ U-20. Happy Hours w Fortunie!

Fortuna większe wygrane MŚ U-20

Oferta specjalna dostępna jest tylko w dni, w które reprezentacja Polski rozgrywa swoje mecze w fazie grupowej. Mowa tu o 23, 26 oraz 29 maja 2019 roku.

Happy Hours to wygrane powiększone o 14% w porównaniu z normalną ofertą. W przypadku korzystania z tego bonusu nie możesz łączyć go z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.

MŚ U-20 Polska. Zakłady bukmacherskie
MŚ U-20 Polska. Zakłady bukmacherskie

Uwaga! Dodatkowe wygrane naliczane są tylko w godzinach 17.00 – 18.00. Nie chodzi tylko i wyłącznie o typy na mistrzostwa świata U-20, ale o wszystkie zakłady poza tymi z działu Wirtualne Sporty.

Happy Hours w Fortunie

Minimalna stawka kuponu, w którym mogą być powiększone wygrane, to 20 PLN. W zakładzie muszą znaleźć się minimum 3 typy z oferty pre-match.

Interesują cię typy MŚ U20, a może szukasz informacji o bonusach, promocjach i legalnych bukmacherach? Na łamach naszego portalu znajdziesz wszystko to i jeszcze trochę więcej!

Przypominamy, że każdy nowy gracz może w Fortunie wykorzystać kod promocyjnyBETONLINE„. Wpisując go w odpowiedniej rubryce, można liczyć na freebet 20 PLN, a do tego nawet 1000 PLN po dokonaniu pierwszego depozytu!

Konto w Fortunie to nie tylko możliwość obstawiania meczów, ale także dostęp do darmowych transmisji w Fortuna TV! Już teraz na naszej stronie znajdziesz więcej informacji na ten temat! :)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button