Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Limity bukmacherskie – jak je ominąć?

Bukmacherzy online starają się o to, by na swoich klientach jak najwięcej zarobić – to oczywistość, co do której musimy mieć świadomość. Dokładnie w tym celu ustalają oni korzystne dla nich kursy bukmacherskie. Okazuje się jednak, że nie zawsze są one dla nich wystarczające do tego, by zapewnić im bezpieczny zysk. Jeśli tak się dzieje, sięgają po tak zwane limity bukmacherskie i choć przeciętny typujący rzadko kiedy mocno je odczuje, osoby typujące profesjonalnie, częściej i za wyższe stawki z pewnością się na nie natkną.

jak ominąć limity bukmacherskie

Kiedy jednak bukmacherzy w Polsce ustalają limit? Co on tak właściwie oznacza i w jaki sposób jest egzekwowany? O tym wszystkim planujemy powiedzieć w naszym dzisiejszym wpisie.

Limity bukmacherskie – czym tak właściwie są?

Limity bukmacherskie stanowią działanie bukmacherów mające na celu zapobieganie nadużyciom i zawieraniu zakładów nie do końca korzystnych dla bukmachera, bo mogących doprowadzić go do dużych strat. Ciężko jest określić dokładnie, w jakich sytuacjach wprowadzany jest limit. Z pewnością jednak dzieje się to w przypadku:

  • Dużego zainteresowania konkretnym rynkiem bukmacherskim. Bukmacher nie tyle uznaje je za podejrzane, co chce uniknąć dużej straty, jeśli zakład na ten rynek okaże się trafiony.
  • Meczów z niższych dywizji. Najniższe ligi piłkarskie (ale nie tylko) rządzą się swoimi prawami i dużo większą dozą nieprzewidywalności. Polscy bukmacherzy jak STS, Betfan czy eFortuna podchodzą do nich ostrożnie, właśnie poprzez limity.
  • Typujących grających same “pewniaki” – jeśli typujemy tylko zdarzenia z dużym prawdopodobieństwem.
STS bonus powitalny - kod promocyjny
STS bonus powitalny – kod promocyjny

Limit sprawia, że musimy spełnić określone warunki, by móc zawrzeć dany zakład. Stanie się tak jednak dopiero po jego przekroczeniu. Zazwyczaj jest on związany ze stawką, po którą sięgamy. Dość często ma on też związek z rodzajem zawieranego przez nas zakładu (niektóre rynki nie mogą samodzielnie tworzyć kuponu – buk zmusza klientów do tego, by stanowiły one część kuponów akumulacyjnych).

Limity bukmacherskie są więc najczęściej ograniczeniem stawki na wybrane wydarzenie sportowe. Co istotne, mogą one być przydzielane zarówno w kontekście konkretnego meczu czy rynku w jego obrębie, jak i na całe konto należące do klienta. Do tej ostatniej sytuacji dochodzi, gdy ten dopuszcza się pewnego rodzaju nadużyć – na przykład w momencie, w którym stale obstawia tak zwane “pewniaki” po bardzo wysokich stawkach.

Limit bukmacherski na przykładach

Choć wielu obstawiających w całej swojej przygodzie z zakładami nie zobaczy żadnych limitów bukmacherskich, w przypadku wybranych elementów oferty bukmacherskiej bardzo łatwo się na nie natknąć. Zdecydowanie najłatwiej jest się z nimi spotkać w przypadku zakładów limitowanych z tak zwanej “Superoferty”. Już same założenia tej oferty sugerują, że jest ona w pewien sposób ograniczona. Po pierwsze, objęte są nią wyłącznie wybrane przez bukmachera spotkania. Po drugie, oferuje mocno preferencyjne kursy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl330 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

O ile więc bardzo opłaca się po nią sięgać, należy przy tym przestrzegać określonych warunków. Bukmacherzy online w tym przypadku najczęściej pozwalają zawrzeć jedno zdarzenie z Superoferty na jednym kuponie, a dodatkowo zmuszają do zawarcia kuponu AKO z trzema różnymi zdarzeniami (a zatem dwoma dodatkowymi, nie wchodzącymi w skład Superofety). Z uwagi na duże ryzyko tym wywołane, bukmacherzy rzadko kiedy narzucają tu dodatkowy limit na stawkę.

Kolejnym przykładem, w przypadku którego dość łatwo będzie nam spotkać się z limitami bukmacherskimi, są spotkania z 4. ligi angielskiej. Oczywiste jest, że rozgrywane są one na innym poziomie niż te w Premier League. Temu zaś towarzyszy też znacznie większa doza niepewności. Więcej meczów jest też opatrywane kursami identycznymi dla wygranej obu zespołów. W tym przypadku zazwyczaj mamy do czynienia z limitem stawki. Bukmacher Betfan czy inny ma bowiem zwykle 50% szans na to, że zyska (podobnie, jak i my).

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Czy limity bukmacherskie da się ominąć?

Jeżeli na nasze konto został nałożony limit na stawkę, nie możemy zbyt wiele zrobić – musimy typować w standardowy sposób, jednak zaniechać wykonywania tego, co doprowadziło do nałożenia na nas limitu (najczęściej typowanie pewniaków na dużych stawkach i bardzo natarczywe wykorzystywanie tak zwanych valuebetów). Znacznie łatwiej jest uniknąć limitów. Poniżej przedstawiamy kilka zasad, dzięki którym możemy przestać martwić się o limity.

  • Starajmy się nie rzucać w oczy. Nie grajmy w sposób nietypowy i ekscentryczny. Najważniejsze okazują się tutaj pierwsze zakłady tuż po rejestracji – grajmy w sposób rozważny i nie zawierajmy zbyt wiele zakładów od samego początku.
  • Typujmy za okrągłe stawki. Najbardziej typowy obstawiający typuje na okrągłych stawkach – za 5 zł, 10 zł, 50 złotych i tak dalej. Rzadko kiedy decyduje się na kalkulacje i stawianie innych wartości. Weźmy to pod uwagę – nie chcemy znaleźć się na celowniku.
  • Zachowajmy stałość stawek – ustalmy, za ile chcemy typować i raczej się tego trzymajmy. Oczywiście, nie popadajmy w panikę – od czasu do czasu możemy podjąć większe ryzyko. Niech będzie ono jednak adekwatne do naszych możliwości i do tego, co pokazaliśmy już bukmacherowi.
  • Budujmy zaufanie. Obstawiajmy zakłady regularnie i za podobne stawki. Wraz z czasem zyskamy wiarygodność i zaufanie i będziemy w stanie pozwolić sobie na więcej.
  • Typujmy nie tylko bardziej wartościowe zdarzenia. Większy kurs to większa wygrana, to jasne. Czasem jednak obstawmy również coś po dość niskim kursie. To świetny kamuflaż.
promocje bukmacherskie superbet
Nowe promocje bukmacherskie w Superbet z kodem BETONLINE

Pamiętajmy, że nie tylko najlepsi bukmacherzy online w Polsce rejestrują każde nasze poczynanie w ich serwisie internetowym. Również takie, które nie doprowadziło do zawarcia zakładów. Uważajmy więc na to, co robimy i jak się zachowujemy, a na pewno nie będziemy musieli martwić się o limity bukmacherskie i blokady.

Niektórzy legalni bukmacherzy dla swoich najlepszych obstawiających (tych, którzy miesięcznie obracają najwięcej środków na swoich kontach) przygotowali różnego rodzaju programy VIP. Zwykle takie, do których trzeba otrzymać zaproszenie. W ich obrębie można liczyć na znacznie większe limity, ale też obecność indywidualnego asystenta, z którym w razie czego można wszystko dogadać.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button