Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Punkty stacjonarne kontra serwisy internetowe – gdzie najlepiej obstawiać?

Współcześnie zakłady bukmacherskie kojarzą się przede wszystkim z wejściem na stronę internetową konkretnego operatora zakładów wzajemnych, zarejestrowaniem się na niej, wpłaceniem środków i stworzeniem kuponu. Tymczasem jeszcze do niedawna wyglądało to zgoła odmiennie. Jeszcze przed popularyzacją Internetu, bukmacherzy działali przede wszystkim stacjonarnie, swoje usługi świadcząc wyłącznie w punktach naziemnych. Co ciekawe, wielu z nich nie zamknęło wciąż swoich lokali, a wręcz przeciwnie – stale rozwija ich sieć.

obstawianie stacjonarne
Punkty stacjonarne kontra serwisy internetowe – gdzie najlepiej obstawiać?

Ale co tak naprawdę opłaca się obecnie bardziej? Czy lepiej jest obstawiać stacjonarnie, czy korzystniej będzie sięgnąć po usługi internetowe? Jakie są zalety i wady obu tych form obstawiania? O tym wszystkim porozmawiamy w dzisiejszym wpisie.

Plusy i minusy bukmacherskich punktów stacjonarnych

Punkty stacjonarne na przestrzeni lat stale się rozwijały, a najlepsi bukmacherzy zdecydowaną większość z nich dostosowali do standardów współczesnych czasów. W większości zatem nie są to zaledwie niewielkie kioski z pracownikiem obsługującym zakłady, a rozbudowane punkty z terminalami samoobsługowymi, telewizorami do oglądania meczów oraz oczywiście pracownikiem, który w każdym momencie służy poradą, pomocą i obsługą zakładów. Do głównych plusów bukmacherskich punktów stacjonarnych zaliczyć możemy:

  • możliwość dokonywania wpłat gotówką – przy użyciu gotówki możemy nie tylko zawierać zakłady, ale też zasilać nasze wirtualne konto. Punkty stacjonarne STS czy innego buka stają się przez to jedną z form płatności u bukmacherów,
  • większe emocje towarzyszące zakładom – w punktach stacjonarnych – zwłaszcza w dni meczowe – spotykają się osoby zainteresowane tak zakładami, jak i sportem. To sprawia, że wspólne obstawianie jest po prostu znacznie bardziej ekscytujące,
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl330 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
  • dostęp do dodatkowych bonusów – lokale naziemne promują przede wszystkim lojalność i częste obstawianie w ich obrębie. W większości z nich założyć możemy własne karty stałego klienta – to odblokowuje nam dostęp do bonusów, których nie znajdziemy w Internecie,
  • możliwość wspólnego oglądania spotkań sportowych z osobami, które wiedzą, czym jest kibicowanie i mają motywację ku niemu (wynikającą oczywiście z ich zakładów).

Punkty stacjonarne posiadają jednak nie tylko zalety, ale i pewnego rodzaju wady. Tą największą jest fakt, że są otwarte tylko w określonych godzinach i zazwyczaj nie można w ich obrębie obstawić wieczornych meczów (które zwykle rozpoczynają się w okolicach godziny 21:00). Wymagają od nas też wiele więcej wysiłku. Aby móc w nich obstawiać, musimy wyjść z domu, a poza tym oczywiście wejść w kontakt z pracownikiem. W dzisiejszych czasach, w których ceni się szybkość i wygodę, nie każdemu może to się spodobać. Zwłaszcza że nie każdy bukmacher posiada swój punkt niedaleko miejsca zamieszkania konkretnego klienta. W punktach stacjonarnych nie możemy obstawiać gier karcianych, a tylko w niektórych znajdziemy usługę dodatkową związaną z typowaniem sportów wirtualnych. To znacząco odróżnia je od ich internetowych odpowiedników, ujmując im na atrakcyjności.

STS bonus powitalny - kod promocyjny
STS bonus powitalny – kod promocyjny

Serwisy internetowe polskich bukmacherów – czemu warto się w nich zarejestrować?

Nie ulega wątpliwości, że serwisy internetowe polskich bukmacherów cieszą się dziś większą popularnością od ich stacjonarnych odpowiedników i stanowią pierwszy wybór zdecydowanej większości nowych typujących. Wynika to po części z tego, że bukmacherzy w Polsce praktycznie cały swój budżet reklamowy poświęcają im – to z kolei rozkręca ich popularność. Nie ma się czemu dziwić – bukmacherom zależy na klientach internetowych, którzy zwykle zostawiają u nich więcej, grają częściej i rzadziej oraz krócej zastanawiają się nad każdą podejmowaną przez siebie decyzją. Do plusów internetowych serwisów bukmacherskich zaliczyć można:

  • bardzo wygodne obstawianie – aby korzystać z internetowego serwisu bukmachera, nie musimy nawet wychodzić z domu – wszystko zrobimy sprzed własnego komputera albo w aplikacji mobilnej STS lub innego buka,
  • najlepsze bonusy bukmacherskiepolscy bukmacherzy online bardzo konkurują ze sobą w Internecie – dlatego też stale ścigają się w tym, kto z nich przedstawi najlepszą ofertę bonusową,
  • najłatwiejszy dostęp do tworzenia kuponów AKO – w przypadku zakładów internetowych, trwa to zaledwie kilka chwil,
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet
  • dostępność w każdym miejscu w Polsce – z bukmacherskich serwisów internetowych możemy korzystać stacjonarnie i mobilnie, a zatem przy użyciu telefonu komórkowego lub tabletu.

Jedną z największych bolączek serwisów internetowych jest to, że wymagają one opanowania Internetu. Nie są one więc przeznaczone dla osób nieco starszych, które nie mają z nim wiele wspólnego. Nie ma w nich możliwości dokonywania wpłat gotówkowych, a i w niewielu serwisach bukmacherskich mamy do czynienia z programem lojalnościowym. Większość z nich promuje nowe rejestracje, a nie stałych klientów.

Bukmacherzy z ofertą online i stacjonarną

Decydując się na obstawianie, wcale nie musimy wybierać pomiędzy tymi bukmacherami, którzy działają stacjonarnie, a tymi, którzy prowadzą swoją działalność online. Możemy po prostu sięgnąć po ofertę tych, którzy działają w obu tych formach. Zwłaszcza że wielu z nich doskonale integruje te formy działalności.

zakłady bukmacherskie w polsce
Polski bukmacher Betfan – nowa oferta bonusów

Wzorowym przykładem takiego bukmachera jest Fortuna, która posiada swoje punkty stacjonarne w całej Polsce, a która pozwala nam korzystać z niesamowicie ciekawej i szerokiej oferty – tak stacjonarnie, jak i online. Główną mocą Fortuny jest jej program lojalnościowy, który działa w punktach stacjonarnych i online jednocześnie – można połączyć swoje wirtualne konto z kartą stałego klienta, by móc zbierać punkty w obu miejscach jednocześnie. To świetnie wpływa na odbiór oferty Fortuny.

Drugim największym bukmacherem prowadzącym działalność stacjonarną i online jest STS, który nie tylko posiada swoje punkty w całej Polsce, ale i słynie z ich nowoczesności. Wiele z nich jest klimatyzowanych, posiada świetne terminale i utrzymuje bardzo wysoki poziom wizualny.

Stacjonarnie skorzystać możemy również z usług bukmacherów forBET, Totolotek, LVBet, Superbet, Betfan i wielu innych.

5 / 5. Ocen: 6

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button