Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

1. liga z bonusem – Fortuna ma dla graczy 30 zł na obstawianie!

Fortuna dla graczy przygotowała 30 złotych, które można otrzymać za obstawianie weekendowe! Zasady są bardzo proste – wystarczy zagranie co najmniej jednego meczu z pierwszej ligi!

1. liga z bonusem - Fortuna ma dla graczy 30 zł na obstawianie!
1. liga z bonusem – Fortuna ma dla graczy 30 zł na obstawianie!

Bukmacher Fortuna, a w nim ekstra bonus 30 zł!

Bukmacher Fortuna działa na polskim rynku od dawna. Od pewnego czasu jest z kolei sponsorem tytularnym piłkarskiej pierwszej ligi, gdzie ekipy walczą o miejsce w Ekstraklasie.

Bonusowa dokładka to promocja, w której do zdobycia jest dokładnie 30 złotych. Premia nie musi być obracana, tak więc od razu po otrzymaniu można wykorzystać ją na obstawianie!

legalny bukmacher Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus 510 PLN

Piłkarska dokładka – bonus specjalny dla każdego! Fortuna rozdaje kasę!

Na czym polega cała akcja? Ważna wiadomość jest taka, że nie trzeba się do niej zapisywać, a także dostępna jest aż przez trzy dni – od 27 do 29 września 2019 roku!

Uczestnik promocji musi zawrzeć kupon składający się z co najmniej jednego typu z rozgrywek Fortuna 1. Liga, by mieć szansę na zdobycie dodatkowej kasy. Stawka minimalna to 30 złotych brutto, ale można postawić także więcej!

W ten weekend organizowana jest także promocja Fortuna Happy Hours. W niej można zainkasować wygrane większe o 14% więcej niż zwykle. W przypadku promocji na pierwszą ligę kwota doładowania konta jest stała.

Wszystkie kupony promocyjne muszą być rozliczone do końca trwającego weekendu, czyli do 29 września do godziny 23.59.

Zarejestrować konto w Fortunie, a tym samym zapewnić sobie udział w różnych promocjach, można bardzo łatwo. Kod promocyjny to „BETONLINE„, a dla nowych graczy bonus to nawet ponad 1000 złotych ekstra!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button