Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bezpieczny weekend na esport. Fortuna daje 20 PLN zwrotu!

Bukmacher Fortuna organizuje bezpieczny weekend, a w nim 20 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu z typem na esport! Oto, jak dokładnie działa ta oferta specjalna!

Bezpieczny weekend na esport. Fortuna daje 20 PLN zwrotu!
Bezpieczny weekend na esport. Fortuna daje 20 PLN zwrotu!

Esport zakłady z bonusem od Fortuny

Bonus jest dostępny dla wszystkich graczy zarejestrowanych w Fortunie. Brak konta można szybko nadrobić – nie trzeba weryfikacji danych czy wypełniania skomplikowanych formularzy rejestracyjnych!

Aktualny kod promocyjny w Fortunie to „BETONLINE„. Dla nowych graczy przygotowano nawet 1000 PLN na dobry początek obstawiania, a to wszystko w ramach akcji powitalnej.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Nietrafiony cały kupon, a może tylko jeden typ? W ten weekend Fortuna oddaje 20 PLN!

Opisywana akcja specjalna pozwala na zdobycie 20 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu kwalifikacyjnego, czyli takiego, który:

  • zagrany został za co najmniej 20 PLN
  • dotyczy oferty LIVE
  • zagrany został w formie AKO, MAXIKOMBI lub SOLO
  • rozliczony został do 6 października do godziny 23.59
  • posiada przynajmniej jeden typ z esportu

Nie ma znaczenia jaki esport typ bukmacherski przypadł do gustu uczestnikowi – CS:GO, LoL, a może coś zupełnie innego? Tutaj nie ma to nic do rzeczy!

Na jedno konto można zgarnąć tylko jedną premię. Co bardzo ważne, zwrot jest dodawany automatycznie i w ogóle nie trzeba się po niego zgłaszać. Istotne jest jednak to, iż liczy się zawsze tylko kupon pierwszy zagrany od początku promocji.

Dodatkowe pytania, wątpliwości? W każdej chwili można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Fortuna. Na oficjalnej stronie bukmachera dostępny jest też regulamin tej oraz innych promocji.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button