Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bonus powitalny za rejestrację w Etoto

Czy nowi gracze u legalnego bukmachera Etoto otrzymują na start jakiś bonus powitalny? Przybliżamy wam aktualną ofertę dostępną w tym portalu do obstawiania meczów!

Bonus powitalny za rejestrację w Etoto
Bonus powitalny za rejestrację w Etoto

Bonusy na start w Etoto

Aby dokonać rejestracji u legalnego bukmachera Etoto nie potrzebujemy niczego specjalnego. Tak naprawdę jedyne, co jest wymagane to posiadanie skanu dokumentu tożsamości i ukończenia 18. roku życia.

Założenie konta w Etoto jest dostępne dla każdego całkowicie za darmo. Na dodatek, po otrzymaniu statusu gracza Etoto możemy odebrać aż dwa bonusy powitalne na start. Dzięki nim znacznie łatwiej jest rozpocząć przygodę z obstawianiem na tej stronie internetowej.

sts kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Etoto to jedyny bukmacher w naszym kraju, który oferuje aż 200% premii. Oznacza to, iż otrzymujemy w formie bonusu przy pierwszym depozycie dwa razy więcej, niż wpłaciliśmy. I to aż do 100 PLN!

Po debiutanckiej wpłacie na konto w Etoto możemy odebrać jeszcze bonus numer dwa. Ten jest już przyznawany jako 50% naszego depozytu. Może za to wynieść znacznie więcej, bo łącznie nawet 900 PLN!

Każdy z graczy ma tylko jedną szansę na odebranie dwóch bonusów na start w Etoto. Do skorzystania z promocji powitalnej nie jest wymagany żaden kod promocyjny. Warto jednocześnie dodać, że samo zakładanie konta zajmuje niecałe 60 sekund!

Czy gra w Etoto jest legalna? Oczywiście, ponieważ jest to bukmacher znajdujący się na liście podmiotów z zezwoleniami Ministerstwa Finansów!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button