Bonus za gole Piątka w Serie A i nie tylko!

Kibicujesz Polakom występującym we włoskiej Serie A? Dzięki bonusowi w Totalbet możesz otrzymać 10 PLN za każdym razem, gdy nasz reprezentant sprawi radość swoim kibicom!

Bonus za gole Piątka w Serie A i nie tylko!
Bonus za gole Piątka w Serie A i nie tylko!

Gole Polaków a bonus Totalbet

Który bukmacher ma najlepsze promocje? Jeżeli zależy ci na dużej ilości ofert okazjonalnych, możesz bez wątpienia sprawdzić, co oferuje Totalbet! W każdy weekend znajdziesz u niego przynajmniej jedną akcję z bonusem dla graczy!

W ramach oferty na Serie A można otrzymać aż 10 PLN za każdego gola zdobytego przez Polaka we włoskiej ekstraklasie. Nieważne czy będzie to Krzysztof Piątek, Milik czy może Łukasz Teodorczyk!

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Dodatkowe środki przyznawane są w sposób automatyczny, jednak tylko i wyłącznie tym graczom, którzy w okresie trwania promocji postawią kupon za dokładnie 99 PLN. Zakład musi zawierać jedynie typy z Serie A!

Totalbet mecze za darmo?

Kurs minimalny kwalifikujący się do oferty to 2,00. Aby otrzymać bonus, twoim zadaniem jest zagrać albo AKO, albo SOLO. Pamiętaj, by nie wykorzystywać przy tym innych promocji jak chociażby Total Boost.

Lubisz nie tylko stawiać, ale też oglądać mecze przez internet? Przypominamy, że Fortuna pokazuje transmisje za darmo. Aby emocjonować się spotkaniami swoich ulubionych drużyn, wystarczy założyć darmowe konto bukmacherskie!

Nie masz profilu w Totalbet? Jeżeli założysz je teraz, będziesz mógł zgarnąć aż 25 PLN w formie zakładu bez ryzyka i do 500 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto! Więcej na ten temat znajdziesz w naszym wpisie Totalbet bonus bez wpłaty!

Jesteś zupełnie „zielony” w kwestiach bukmacherskich? Już teraz zobacz, jak postawić pierwszy kupon u bukmachera!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button