Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Ile trzeba mieć lat, by wejść na galę FAME MMA 3?

Aby obstawiać galę FAMA MMA 3, trzeba mieć ukończone 18 lat, jednak czy tak samo jest w przypadku zakupu biletu i wejścia na tę imprezę? Sprawdzamy!

Ile trzeba mieć lat, by wejść na galę FAME MMA 3?
Ile trzeba mieć lat, by wejść na galę FAME MMA 3?

FAME MMA 3 a osoba niepełnoletnia

Bilety na FAME MMA 3 podobno rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że czeka nas blisko 10 pojedynków, w których zobaczymy prawdziwą śmietankę wśród celebrytów.

Bez wątpienia najwięcej emocji wzbudza starcie LinkiMaster z Moniką Godlewską, chociaż to nie ten pojedynek oznaczono jako walkę wieczoru. „Esmeraldę” zobaczymy w trzecim wydarzeniu od końca!

Bilety na FAME MMA 3

sts freebet kod promocyjny
sts freebet kod promocyjny

Czy trzeba mieć 18 lat, by pójść na FAME MMA 3? Okazuje się, że nie i jest to potwierdzone przez organizatorów eventu. Jeżeli jeszcze nie jesteś pełnoletni, masz dwa wyjścia:

  • W przypadku gdy masz powyżej 14. roku życia – możesz wejść na wydarzenie samodzielnie i nie jest do tego wymagana zgoda rodziców!
  • Nie masz 14 lat? Musisz przyjść na galę z osobą dorosłą, która jest uprawniona do opieki nad tobą. UWAGA! Twój towarzysz też musi posiadać bilet na galę!

Ceny biletów na FAME MMA 3 zostały już ogłoszone. Za najtańszy trzeba zapłacić 50 PLN. Koszt wejściówki VIP jest kilkukrotnie wyższy, ale wiąże się też z pewnymi przywilejami.

Atlas Arena w Łodzi, gdzie odbędą się walki, jest ogromnym obiektem, dlatego nie powinno zabraknąć miejsc dla chętnych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poniższy artykuł jest informacją dla pełnoletnich użytkowników naszego serwisu. Jeżeli nie masz 18 lat – nie powinieneś przebywać na naszej stronie!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button