Ile trzeba mieć lat, by wejść na galę FAME MMA 3?

Aby obstawiać galę FAMA MMA 3, trzeba mieć ukończone 18 lat, jednak czy tak samo jest w przypadku zakupu biletu i wejścia na tę imprezę? Sprawdzamy!

Ile trzeba mieć lat, by wejść na galę FAME MMA 3?
Ile trzeba mieć lat, by wejść na galę FAME MMA 3?

FAME MMA 3 a osoba niepełnoletnia

Bilety na FAME MMA 3 podobno rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że czeka nas blisko 10 pojedynków, w których zobaczymy prawdziwą śmietankę wśród celebrytów.

Bez wątpienia najwięcej emocji wzbudza starcie LinkiMaster z Moniką Godlewską, chociaż to nie ten pojedynek oznaczono jako walkę wieczoru. „Esmeraldę” zobaczymy w trzecim wydarzeniu od końca!

Bilety na FAME MMA 3

sts freebet kod promocyjny
sts freebet kod promocyjny

Czy trzeba mieć 18 lat, by pójść na FAME MMA 3? Okazuje się, że nie i jest to potwierdzone przez organizatorów eventu. Jeżeli jeszcze nie jesteś pełnoletni, masz dwa wyjścia:

  • W przypadku gdy masz powyżej 14. roku życia – możesz wejść na wydarzenie samodzielnie i nie jest do tego wymagana zgoda rodziców!
  • Nie masz 14 lat? Musisz przyjść na galę z osobą dorosłą, która jest uprawniona do opieki nad tobą. UWAGA! Twój towarzysz też musi posiadać bilet na galę!

Ceny biletów na FAME MMA 3 zostały już ogłoszone. Za najtańszy trzeba zapłacić 50 PLN. Koszt wejściówki VIP jest kilkukrotnie wyższy, ale wiąże się też z pewnymi przywilejami.

Atlas Arena w Łodzi, gdzie odbędą się walki, jest ogromnym obiektem, dlatego nie powinno zabraknąć miejsc dla chętnych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poniższy artykuł jest informacją dla pełnoletnich użytkowników naszego serwisu. Jeżeli nie masz 18 lat – nie powinieneś przebywać na naszej stronie!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button