Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bukmacher OK BET. Legalny czy nie? Aktualne dane 2020

Czy bukmacher internetowy OK BET jest w Polsce legalny? Jeżeli ktoś nie może znaleźć informacji na stronie Ministerstwa Finansów, na pewno powinien to przeczytać!

Bukmacher OK BET. Legalny czy nie? Aktualne dane 2020
Bukmacher OK BET. Legalny czy nie? Aktualne dane 2020

OK BET bukmacher – oszustwo czy nie?

Firma bukmacherska OK BET to ostatnio jeden z tematów, który jest na porządku dziennym w mediach branżowych. Nie trzeba było długo czekać na to, by gracze zaczęli pytać się o to, czy OK BET legalny jest w naszym kraju, czy wręcz przeciwnie.

Dlaczego to tak istotne? Od 2017 roku w Polsce obowiązuje tak zwana ustawa hazardowa. Granie u bukmacherów bez licencji jest surowo karane i decyduje się na nie już tylko garstka najodważniejszych typerów.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Aby sprawdzić, czy bukmacher jest legalny, wystarcza wejście na oficjalną stronę Ministerstwa Finansów i sprawdzenie listy aktualnie licencjonowanych firm bukmacherskich. Co jednak zrobić, gdy taka, której szukamy nie jest tam dostępna?

OK BET licencja Ministerstwo Finansów

W przypadku OK BET jest pewien problem. Firma jako tako nie widnieje w rozpisce odpowiedniego resortu. Jest jednak wyjaśnienie tej sprawy – bukmacher OK BET jest częścią spółki Polski Bukmacher.

Jak czytamy na stronie MF, Polski Bukmacher Sp. z o.o. posiada zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017. Oznacza to, iż można ona organizować zakłady przez internet.

Już teraz wiecie, że OK BET to w stu procentach legalny bukmacher. Granie u niego jest bezpieczne, bo nie grozi za nie żadna kara ani nic podobnego. Pozostaje zatem tylko sprawdzić OK BET opinie i zdecydować się na grę u tego buka, lub też nie!

Legalni bukmacherzy w Polsce 2020

Jesteśmy po to, by pomagać typerom. Sprawdzamy na bieżąco wszystko to, co dzieje się w branży bukmacherskiej w Polsce. Pojawienie się nowego bukmachera, świeżego bonusu, specjalnej promocji – nic z tych rzeczy nam nie umknie!

Czy bukmacher OK BET jest w stanie zwojować polski rynek? To już pytanie, na które odpowiedź będzie można zadać dopiero za jakiś czas.


Polski Bukmacher Sp. z o.o. zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017.  Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button