Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Cashback Totalbet na Ligę Mistrzów. 100 PLN, gdy nie trafisz kuponu

Totalbet przygotował zwrot na Ligę Mistrzów – do zdobycia jest 100 PLN w przypadku nietrafionego kuponu. Poznaj szczegóły już teraz i postaw na swoich faworytów bez żadnego ryzyka!

Cashback Totalbet na Ligę Mistrzów. 100 PLN, gdy nie trafisz kuponu
Cashback Totalbet na Ligę Mistrzów. 100 PLN, gdy nie trafisz kuponu

Cashback Totalbet na Ligę Mistrzów

Promocja jest dostępna w dniach 9-10 kwietnia. Obowiązuje tylko w przypadku meczów Ligi Mistrzów z 1/4 finału. Każda osoba zarejestrowana w Totalbet może wziąć w niej udział.

Nie masz konta w Totalbet? Założysz je całkowicie za darmo na stronie tego bukmachera! Na start do zdobycia jest 29 PLN jako bonus bez depozytu i nawet 500 PLN przy dokonaniu pierwszej wpłaty.

sts kod bonusowy
sts kod bonusowy

Zwrot jest przyznawany automatycznie. Można go otrzymać tylko w przypadku pierwszego kuponu spełniającego warunki oferty. Szczegóły znajdują się w oficjalnym regulaminie, który dostępny jest na Totalbet.pl.

Liga Mistrzów obstawianie. Jak odebrać 100 PLN?

Zwrot wynosi 50% stawki, ale nie może przekroczyć kwoty 100 PLN. Księgowanie pieniędzy bonusowych powinno nastąpić najpóźniej w ciągu 48 godzin od zakończenia okresu objętego akcją.

A ty masz już swoje typy bukmacherskie na Ligę Mistrzów? Już teraz możesz zdecydować się na co postawić!

Pamiętaj, iż przeniesienie bonusu na konto główne możliwe jest dzięki 3-krotnemu obrotowi. Każdy zakład musi zawierać minimum trzy zdarzenia z kursem co najmniej 1.30 i ogólnym 2.00!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button