Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Ekspert od Ligi Europy dostaje 20000 PLN w Fortunie!

Każdy typer czuje się ekspertem, ale tylko nieliczni rzeczywiście nimi są. Fortuna przygotowała konkurs, w którym można się sprawdzić i tym samym zarobić nawet 20000 PLN ekstra!

Ekspert od Ligi Europy dostaje 20000 PLN w Fortunie!
Ekspert od Ligi Europy dostaje 20000 PLN w Fortunie!

Fortuna ekspert typerski

Nie jest w tym przypadku potrzebny żaden Fortuna kod promocyjny. Gracz musi jedynie zagrać kupon za określoną stawkę i konkretnymi meczami. W przypadku wygranej do zdobycia jest naprawdę duża kasa!

Ekspert Liga Europy to propozycja dla tych, którzy chcą sprawdzić się w obstawianiu jednych z najważniejszych rozgrywek klubowych na Starym Kontynencie. A jest o co walczyć, bo nagroda jest gotówką, a nie bonusem, który trzeba obracać!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Promocje online w Fortunie. Jak zdobyć 20.000 PLN?

Aby wziąć udział w promocji, należy postawić kupon za co najmniej 5 złotych. W zakładzie musi znaleźć się 10 typów na wybrane mecze Ligi Europy, które są dostępne w oficjalnej ofercie bukmachera Fortuna.

Nagroda główna to 20.000 PLN. Przyznana ona zostanie jednej osobie lub kilku w przypadku, gdy zwyciezców będzie więcej. Ta druga opcja wiąże się z podziałem kwoty na mniejsze części.

Gracz w promocji nie tylko może zgarnąć pieniądze przyznawane w ofercie Ekspert, ale także staje przed szansą zdobycia regularnego zysku, a więc premia jest dodatkiem do standardowego obstawiania.

Brak konta typerskiego w Fortunie da się łatwo nadrobić. W tym celu wystarczy jedynie wejść na eFortuna.pl, a następnie wypełnić krótki formularz. Uwaga! Kod promocyjny „BETONLINE” jest ważny tylko przy rejestracji, a na start do zdobycia jest nawet ponad 1000 złotych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button