Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Im większe AKO, tym lepiej! Oferta specjalna Totalbet

Totalbet rozdaje 5000 PLN graczom, którzy źle wytypują, ale za to przygotują najdłuższą „taśmę” na Ekstraklasę i nie tylko. Lubisz grać dużo? Zobacz, jak możesz skorzystać z tej oferty specjalnej!

Im większe AKO, tym lepiej! Oferta specjalna Totalbet
Im większe AKO, tym lepiej! Oferta specjalna Totalbet

Totalbet promocja dla graczy

Oferta obowiązuje do końca 3 kwietnia. Nie musisz się do niej zapisywać, by zgarnąć ewentualną wygraną – wystarczy postawiony kupon, który spełni warunki promocji.

Musisz postawić kupon za 49 PLN, by móc zgarnąć ewentualną nagrodę z puli 5000 PLN. Pamiętaj, że w twoim zakładzie muszą znaleźć się co najmniej 3 dowolne zdarzenia z oferty Ekstraklasy.

sts kod bonusowy
sts kod bonusowy

5000 PLN w puli nagród!

Każdy zakład na kuponie promocyjnym musi mieć wartość kursową 1.20 lub wyższą. Dotyczy to zarówno meczów Ekstraklasy, jak i tych z innych rozgrywek.

Totalbet przygotował 5000 PLN, które po równo podzieli między 100 graczy z największymi kuponami. Jeżeli kandydatów do prezentów będzie więcej, o wszystkim zadecyduje kurs łączny.

Każdy uczestnik promocji może zgarnąć tylko jedną nagrodę. O kolejności decyduje data rozstrzygnięcia zakładu.

Nie masz jeszcze konta w Totalbet? Chcesz obstawiać u tego bukmachera? Po prostu wejdź na oficjalną stronę i zapisz się! Konto tymczasowe Totalbet pozwala na grę bez weryfikacji, a na start można otrzymać 25 PLN jako bonus bez depozytu oraz do 500 PLN w formie bonusu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button